2733
2734
عنوان

دیر فهمیدم متاسفانه

| مشاهده متن کامل بحث + 512 بازدید | 36 پست
خودم عذاب وجدان دارم

اگر تلاشت و کردی و به نتیجه نرسیدی عذاب وجدان نداشته باش اما اگر تلاش نکردی بی معرفت بودی...ازشون معذرت خواهی باید بکنی

یا نورَ المُستَوحِشینَ فِی الظُّلَم،یعنی خدا نورِ آنهایی است که در ظلمت ها وحشت زده اند...نباید قربونِ این خدا بری آخه...😍🤵

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

پدر منم همینقدر برای خواهرم خرج کرد آخر سر دو رقمی شد.

ولی برادرم و من این کار رو نکردیم و هر دو هم رتبه هامون زیر ۲۰۰ شد.

چون کنکور جدید فرسایشی شده.

چه اشکالی داره اونی که داره خرج کنه؟❤️

ای تو امان هر بلا ما همه در امان تو✨
چرا مردم این سایت انقدر عقده این... انگار ارث باباشونو خوردم.

بعضیا خوبن بعضیا متاسفانه میان برای مسخره کردن و تحقیر کردن شما توجه نکن برنامه ریزی کن هدف برای خودت بزار وباجدیت بشین بخون امسال نشد سال دیگه

تلاش کردم اما هنوز کنکور ندادم

پس به چیزی فکر نکنید قطعا موفق میشید

یا نورَ المُستَوحِشینَ فِی الظُّلَم،یعنی خدا نورِ آنهایی است که در ظلمت ها وحشت زده اند...نباید قربونِ این خدا بری آخه...😍🤵
2740
الان نگران چی هستی؟ اونی که پول نداره؟ اون با تلاش و کوشش درس میخونه قبول میشه نه پول  اگه ان ...

هرکی واسه هدفش خرج کنه با پول نرسیده 

اصلا به جهنم من خواستم اون همه کتابو بدم فقیرا ولی حالا که اینجوری شد نمیدم

ببین چی نوشتن بعضیا...

اینجا آدما فققققط برای زخم زبون زدن اومدن...نیومدن حال همو بهتر کنن منم دیگه نمیام هر وقت اومدم راهنماییم نکردن فقط بی احترامی کردن 

واقعا ادم میمونه از این همه بیشعوری

اوفففف کجاشو دیدی...

2706