2733
2734
عنوان

دیر فهمیدم متاسفانه

512 بازدید | 36 پست

من از خودم بدم میاد چون کنکور قبول نشم با همه هزینه هایی که برام کردن و زحمتایی که کشیدن بازم میتونم از ایران برم

ولی کسی که وضع مالیش خوب نبوده و امکاناتی نداشته قبول نشه چی

من عذاب وجدان دارم چون برام 200میلیون هزینه کردن و هیچی نخوندم واقعا لیاقت نداشتم

چجوری اروم شم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کسیکه دلش اومده براتون ۲۰۰ میلیون خرج کنه قبولم نشید کاری تون نداره نگران نباشید

یا نورَ المُستَوحِشینَ فِی الظُّلَم،یعنی خدا نورِ آنهایی است که در ظلمت ها وحشت زده اند...نباید قربونِ این خدا بری آخه...😍🤵
2728

تنبل بی خاصیت.

فقط 26 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه ما انسان ها درون ذهن خویش گیر افتادیم🌱🌼🐞.......یه دختر شاد پرانرژی بودم که یکم مرداد ۴۰۱دچار حمله پانیک شدم و زندگیم تیره و تار شد.(من با پانیک جنگیدم و پیروز شدم.)

سال دیگه با برنامه ریزی بخون اصلاناامید نشو من کسایی میشناسم ۵۰ سالگی دانشگاه قبول میشن اصلا ازهمین الان برنامه ریزی کن واسه کنکور سال بعد امسال هم کنکور بده اگه قبولم نشی با سوااا بیشترآشنا میش

2740

الان نگران چی هستی؟

اونی که پول نداره؟ اون با تلاش و کوشش درس میخونه قبول میشه نه پول 

اگه انتقاد پذیر هستی. باید بگم

تو بنظرم همون مهاجرت کن تو ایران به حد کافی دکتر و مهندس و مدیر و کارمند و مسئول بی سواد که با پول به این موقعیت رسیدن داریم 

کسی قدر دل پاک مونه هرگز نمیدونه /مو موسی هم بشُم آسیه از آبُم نمیگیره/ نفهمیدو نمیفهمن مُنو دردِ مونه اینجا /مو خط دکتُرم خالو کسی قابُم نمیگیره🍀
2706