2737
2739
عنوان

خانمای ۲۰ سال به بالا میاین

108 بازدید | 13 پست

تحصیلات و شغلتون چیه؟اگه درس خوندید راضی هستید یا اگه درس نخوندید پشیمون هستید؟

وقتی ۱۸ سالتون بود کنکور رو جدی گرفتید؟و الان راضی هستید؟یا پشیمون

میشه برای برآورده شدن حاجتم یه صلوات بفرستی؟در ضمن این حساب دست خودمو دوستم هست بعضی وقتا تاپیک میزنه اونم 

دانشگاه نرفتم

رفتم کراتین و رنگ مو

و الان خیلییی راضیم خیلیا

دوستام رفتن دانشگاه دولتی مثلا رشته ادبیات

الان پشیمونن میگن احساس میکنیم اگ وارد یه بازار کار شده بودیم کلی زندگیمون جلو بود🥲🥲

دانشگاه نرفتم رفتم کراتین و رنگ مو و الان خیلییی راضیم خیلیا دوستام رفتن دانشگاه دولتی مثلا رشته ...

فقط کراتین و رنگ مو کار میکنید؟؟میشه بپرسم چجوری شروع کردید؟

میشه به عنوان یه کار پاره وقت بهش نگاه کرد برای کسی که داشنگاه میره؟

میشه برای برآورده شدن حاجتم یه صلوات بفرستی؟در ضمن این حساب دست خودمو دوستم هست بعضی وقتا تاپیک میزنه اونم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فقط کراتین و رنگ مو کار میکنید؟؟میشه بپرسم چجوری شروع کردید؟ میشه به عنوان یه کار پاره وقت بهش نگاه ...

اره بیشتر کراتین

اگ یکیشو برین بیشتر موفق میشین

اره میتونین

مثلا تو یه سالن کار کنین با مشتریاتون یه ساعت خاصی هماهنگ بشین ک بیان

از طریق مجازی مثلا

نوبت بگیرن

من اینجوریم

تایمی ک ب مشتری نوبت میدم میرم سالن

2731

من تجربی بودم

برا کنکور خیلی خوب نخونده بودم و نمیتونستمم برا مدرسه و کنکور خوب هزینه کنم، رتبم به درد بخور نشد

رفتم آزاد حقوق خوندم و الان وکیلم

بعد که تو این رشته اومدم دیدم از پزشکی بیشتر دوسش دارم و همش میگم همون بهتر که تجربی چیزی قبول نشدم، این مسیرم بهتره

مَرا هزار امید هست و هیچکدومِش ديگه تو نیستی😎                                                                                   دید هرکسی به دنیا متفاوته و همین تفاوت دیدگاه ها زندگی و صحبت ها رو جذاب میکنه، پس نگاه هیچکس به زندگی غلط نیست، چون ما هنوز از خیلی اتفاقایی که تو این دنیا رخ میده خبر نداریم😉😊
اره بیشتر کراتین اگ یکیشو برین بیشتر موفق میشین اره میتونین مثلا تو یه سالن کار کنین با مشتریاتون ...

یکیش منظورت بین درس و این کاره؟

یا بین کراتین و رنگ؟🥲

میشه بیشتر راهنماییم کنید؟

کلاس خاصی رفتید؟چه کلاسی؟چند سال طول کشید بع درآمد برسید؟الان چندسالتون؟درامدتون چقدره؟

برای اینکه تو سالن قبولتون کنند باید چیکار کنید؟

کلا میشه برام توضیح بدید خیلی کنجکاو شدم 

ببخشید 

من تجربی بودم برا کنکور خیلی خوب نخونده بودم و نمیتونستمم برا مدرسه و کنکور خوب هزینه کنم، رتبم به ...

خداروشکر راضی هستید 

یکیش منظورت بین درس و این کاره؟ یا بین کراتین و رنگ؟🥲 میشه بیشتر راهنماییم کنید؟ کلاس خاصی رفتید ...

بین رنگ و کراتین

کلا یه حرفه رو انتخاب کن و همونو دنبال کن

من مادرم ارایشگره

اونجا تمرینی کراتین کردم یاد گرفتم

رنگ مو هم میدونستم کنار مادرم خیلی چیزا یاد گرفته بودم

بعد رفتم کلاس و مدرک گرفتم

هی کلاسای بیشتر تجربه های بیشتر

من چون تجربه داشتم از قبل خیلی طول نکشید ک به درامد رسیدم

کراتین باید چند ساعت سرپا باشی ولی خب نسبت به دنیای رنگ خیلی بهتره

میتونی مثلا روزی یدونه کراتین کنی

تو سالن هم برین باید مدرک داشته باشین و اونجا مثلا درصدی کار کنین

هر ماه یه مبلغی رو باید به اون صاحب سالن بدین

2740
بین رنگ و کراتین کلا یه حرفه رو انتخاب کن و همونو دنبال کن من مادرم ارایشگره اونجا تمرینی کراتین ...

طبق توضیحاتتون با کراتین بیشتر حال کردم

کلاس مخصوص کراتین هست؟؟

هزینه کلاساش تا گرفتن مدرک حدودا چقدر میشه بنظرتون؟

و بنظرتون اگه علاقه مند باشم و پیگیری کنم چندوقت دیگ به درآمد میرسم؟

طبق توضیحاتتون با کراتین بیشتر حال کردم کلاس مخصوص کراتین هست؟؟ هزینه کلاساش تا گرفتن مدرک حدودا چ ...

اره خودمم کراتینو بیشتر دوس دارم

کدوم شهر هستین؟

آخه هر جایی هزینه هاش متفاوته

شاید با زیر ده تومن بتونی یه جاییی معتبر و عالی یاد بگیری

پیج بزن و تبلیغ کن

نمونه کار بزار

با مشتریا به مهربونی حرف بزن

طرز صحبت با مشتری خیلیی مهمه

مشتری پیدا کردن سخته ولی نگهداشتنش سختتر

خیلی زود به درامد میرسی

اره خودمم کراتینو بیشتر دوس دارم کدوم شهر هستین؟ آخه هر جایی هزینه هاش متفاوته شاید با زیر ده توم ...

قم هستم 

باید برم زیر نظر یه آرایشگر یاد بگیرم درسته؟

ممنونن ببخشید خیلی سوال میپرسم

قم هستم  باید برم زیر نظر یه آرایشگر یاد بگیرم درسته؟ ممنونن ببخشید خیلی سوال میپرسم

آره اموزشگاه ها

پیجای کراتین کار شهرتونو دنبال کن ببین اموزش میذارن شرایطشون چطوریه

ن عزیزم راحت باش هر سوالی داری بپرس خوشحال میشم بتونم کمکت کنم

اگ اینستا داری آکادمی فلاح پور رو سرچ کن

به انگلیسی یه دختره اس کراتین کاره

خیلی آدم مهربون و با معرفتی هستش

دوره حضوری و انلاین هم داره

قیمتاشم زیاد نیس

آره اموزشگاه ها پیجای کراتین کار شهرتونو دنبال کن ببین اموزش میذارن شرایطشون چطوریه ن عزیزم راحت ب ...

خیلیییی ممنون 

خیلی لطف کردید  راستش من خیلی علاقه مند به کار آرایشگری بودم ولی چون شبهه زیاد داشت خیلی سراغش نرفتم برای میکاپ 

ولی تاحالا کراتین به ذهنم نرسیده بود الان شما گفتید به ذهنم اومد و حس کردم خیلی خوبه نسبت به بقیه شاخه هام شبهه زیاد نداره 

خیلی ممنون موفق باشیییید

خیلیییی ممنون  خیلی لطف کردید  راستش من خیلی علاقه مند به کار آرایشگری بودم ولی چون شبهه ...

قربوونت برم من

میکاپ یکم سختتره و زمان بیشتری میخواد از صفر شروع کنی

انشاالله ک موفق میشی عزیزدلم😍🫀