2737
2739

از اون موقع تپش قلب داره میکشتم، فردا کلی کار داشتم استرسم اضافه شده رو صداهای اطرافم حساس شدم چم شده من😭😭😭 حالا خودش راحت خوابه واقعا نونت کم بود ابت کم بود شوهر کردی اخه... مجردی خوابش هم یه صفای دیگه داشت...😓

😂😂 

با فاصله بخوابید 

❌درخواست دوستی ممنوع مخصوصا آقایون ❌    باید جانم هایش را درون ثبت احوال ثبت کند ک کسی هوس نکند ب نامش بزند🥺🧡 مامان ی دخترک مو فرفری لپ گلی ام ک ب سوسمار میگه سوسملک، ب مارمولک میگه مارگولک ب ممد قلی هم میگه مگگولی به نگهبان هم میگه نبهگان😂  اخه من نمیرمممم براش🥺⁦❤️⁩   ★🌙    •             ★       .           .    ★     •      .   ★       .   •   °    ★    .      ★     °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙   .   ★   .       .   •     ★     .        .  °            

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

برا من انقد خواب بد میبینه تو خواب غر میزنه خر پف میکنه نمیذاره بخوابم.هی میپره از خواب بایدم بغل کنه بخوابه عرق میکنم

فقط 26 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه ما انسان ها درون ذهن خویش گیر افتادیم🌱🌼🐞.......یه دختر شاد پرانرژی بودم که یکم مرداد ۴۰۱دچار حمله پانیک شدم و زندگیم تیره و تار شد.(من با پانیک جنگیدم و پیروز شدم.)
منو شوهرم جدا میخوابیم راحت چون دقیقا همین مشکلو داشتیم الان من رو تختم اون یه اتاق دیگه

اخه به مرور سرد میشه ادم منم الان یه جا دیگه خوابیدم اما دیوونه ام الان

2740
منم خواب خواب بودم،بالشت از زیر سرم کشید،رفته بودم رو بالش اون😭🤣😂 گفتم لامصب یه اهنی یه اوهونی

حرصت در نیومد؟ من کسی از خواب ناز بیدارم کنه عصبی میشم

اخه به مرور سرد میشه ادم منم الان یه جا دیگه خوابیدم اما دیوونه ام الان

نه چه ربطی داره اتفاقا چون بیخوابم کرده بود ازش سرد شده بودم دوس نداشتم دیگه کنارش بخوابم الان سیر خواب که میشم صبحا خودم میرم کنارش یا اون میاد پیشم