2733
2739
عنوان

دل درد پریودی دربارداری

62 بازدید | 4 پست

کسی بوده مثل من باشه؟واقعا کلافه ام کرده خوابم نمی‌بره دکتر برام شیاف پروژسترون هم داده سه شبه دارم استفاده میکنم ولی یهو میگیره دیوونم میکنه 

من از مقعد استفاده میکنم تاثیرشو میزاره.یا باید از واژن بزارم؟

من درد ندارم حس کشیدگی دارم.

فقط 26 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه ما انسان ها درون ذهن خویش گیر افتادیم🌱🌼🐞.......یه دختر شاد پرانرژی بودم که یکم مرداد ۴۰۱دچار حمله پانیک شدم و زندگیم تیره و تار شد.(من با پانیک جنگیدم و پیروز شدم.)

چند وقتتونه؟ از یه ماه هایی به بعد دردهای کاذب زایمانی طور میاد

از سه به بعدم که حس کشیدگی ودرد رباط رحمی و بزرگ شدن رحم و این داستانا

خیلی ها هم دارن این دردهای پریودی طورو

طبیعیخ

فقط 10 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه صلوات مهمونم‌کن، نی نی رو توی بغلم بگیرم سالم لطفا🥰 دختری که چشمش به آسمونه و منتظر که دامنش سبز بشه...لطفا برام دعا کن به آرزوم برسم و خدا حسرت به دلم‌ نزاره 💖 من معجزه خدا رو دیدم😍برای نی نی توی دلم لطفا دعا کن سالم بغلش بگیرم 😍الهی هرچی میخوای خدا به دل مهربون و زبون دعاگوت ببخشه🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چند وقتتونه؟ از یه ماه هایی به بعد دردهای کاذب زایمانی طور میاد از سه به بعدم که حس کشیدگی ودرد ربا ...

تازه به حساب خودم چهارهفتمه رفتم سونوگرافی گفت هنوز ساک حاملگی هم دیده نمیشه هروقت یکم فعالیت دارم شبا از درد خوابم نمیبره

2728
تازه به حساب خودم چهارهفتمه رفتم سونوگرافی گفت هنوز ساک حاملگی هم دیده نمیشه هروقت یکم فعالیت دارم ش ...

دردها احتمال قوی طبیعیه

انشالله ساک حاملگی ببینید و خیالتون راحت بشه بهتر میشه

فقط 10 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه صلوات مهمونم‌کن، نی نی رو توی بغلم بگیرم سالم لطفا🥰 دختری که چشمش به آسمونه و منتظر که دامنش سبز بشه...لطفا برام دعا کن به آرزوم برسم و خدا حسرت به دلم‌ نزاره 💖 من معجزه خدا رو دیدم😍برای نی نی توی دلم لطفا دعا کن سالم بغلش بگیرم 😍الهی هرچی میخوای خدا به دل مهربون و زبون دعاگوت ببخشه🙏