2733
2739

ی خاهر شوهر دارم خوبیه ها دوسش دارم ولی زبونش بده رک و راسته و زبونش آتیشیه خیلی بد زخم زبون میزته چون خیلی هوامونو داره از لحاظ مالی وقتی کم میاریم خدای هیچوقت نه نمیگه توی هر مشکلی کمک میکنه ولی زبونش خیلی ازارم میده منم همیشه سکوت میکنم جوابشو نمیدم چون بزرگتره و میگم به حرمت کارای ک واسمون کرده ما سه تا عروسیم بعد کوچکترین مسائل خانواده رو ازم مخفی میکنن فقد از من ها نمیدونم چرا نه دهن لقم نه کسیم ک اهل غیبت زیاد و حرف بردن اوردن باشم اونوقت مشکلات خانواده رو من از بقیه میشنونم و هنگ میکنم نمیگم بیان کل زندگیشونو بم بگن ولی بدم میاد از اون دوتا عروس قایم و مخفس نمیکنن از من میکنن فقد اینو ثابت شده و یه چشم دیدم ک از اونا قایم نمیکنن به نظرتون چیکار کنم کلا ساکت باشم و احترامشو داشته باشم یا چیزی بگم گاهی وقتا واقعانی کم میارم ک اینقد دخالت میکنا توی زندگیم و چیزای دیگه🥺

اصلا برات مهم‌ نباشه . بهتر که تو رو وارد مشکلاتشون نمیکنن . چون از لحاظ مالی وابسته ای نمیتونی کلا ...

فکرشو بکن ی دفعه پدرشوهرم داشت نگاهمون میکرد اونم داشت نمیدونم تیکه چیو مینداخت و حرب بارم میکرد پدرشوهرم گفت فلانی چته نه محبت کن نه زخم زبون بزن بنده خدارو صداشم در نمیاد چیزی بت بگهـ.... من سکوت میکنم کلا.. ولی کمی ناراحت شدم ک مسائلشونو از بقیه عروسا مخفی نمیکنن فقد از من مخفی میکنن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فکرشو بکن ی دفعه پدرشوهرم داشت نگاهمون میکرد اونم داشت نمیدونم تیکه چیو مینداخت و حرب بارم میکرد پدر ...

نذار بهت توهین کنن ، اگر کمکی هم میکنه داره به داداشش کمک میکنه ، اجازه نده بهت بی احترامی کنه و اینجور مواقع سرد برخورد کن . 

2728
نذار بهت توهین کنن ، اگر کمکی هم میکنه داره به داداشش کمک میکنه ، اجازه نده بهت بی احترامی کنه و این ...

به نظرت اینو به چشم خودم دیدم ک پیچوندن حرفو ازم و قایم کردن خودشون و دوتا عروسا.. بعدش من همینجوری شانسکی یکی از اشناها داستانو بهم گقته فکرشو بکن منکه عروسشونم نمیدونستم از بقیه شنیدم..  سر این ناراحت شدم به نظرت واکنشی داشته باشم یا نه

با شوهرت مطرح کن ، خودت مستقیما باهاشون درگیر نشو .

شوهرم حیلی عصبی شد ازشون حالش بد شدش خواست زنگ بزنه من نزاشتم نخواستم میونشون خراب شه اینا بعدش ک اروم شدش گفت خودت بهشون بگو رک راست چیکار کردم ک ازم مخفی میکنید اگر جزئی از این خانواده نیستم بهم بگید یا کازی کزدم ک اینجور فک میکنید...  به نظرت بگم یا اصلا راجبش صحبت نکنم و سکوت کنم مث همیشه

شوهرم حیلی عصبی شد ازشون حالش بد شدش خواست زنگ بزنه من نزاشتم نخواستم میونشون خراب شه اینا بعدش ک ار ...

اصلا به روی خودت نیار و قاطی خاله زنک بازیاشون نشو . بالاخره  شوهرت به روشون میاره 

2740