2737
2739
عنوان

یعنی واقعا دنیا انقد کثیف شدع 🙂

| مشاهده متن کامل بحث + 1248 بازدید | 97 پست
اره واسه همینه هردومون اینمدلی ضربه خوردیم  اگه منو توام دختر گرگی میبودیم شاید الان احوال دیگ ...

خداروشکر گرگ نبودیم

اونوقت من الان همسر خوبی نداشتم

و دوتا جوجه هامو که همه دنیامن

خیلی چندش بودیم احتمالا😂😂

ده ساله هرروز تکرارش میکنم هیچوقت به مشاوره فکر نکرده بودم ممنونم

ده سال! 😬😱 خانم چکار کردی با خودت! این مسئله خیلی سریعتر از اینا قابل حله. برو مشاوره و این بار رو از روی شونه هات بذار زمین بعد ببین چقدر سبک میشی!

یک عدد مشهدی هستم!      «امیدوارم بتونم به اندازه خودم تاثیر مثبتی بذارم بر دیدگاه افراد، نسبت به کاربران آقا.» -- مجازات آدم خیانتکار این نیست که کسی به او اعتماد نمیکند، بلکه اینست که خودش دیگر نمی‌تواند به کسی اعتماد کند!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب دیگه خودش واضح گفته هدفشو از ارتباط😏 شما صد خودتو توی این رابطه گذاشتی و با صداقت و عشق رفتار ک ...

شما مشاوره و راهنما هستید ؟ 

گفتید معیار یاد یه جمله ای افتادم ایشون معتقد بودن من به تمام معیارهاشون رو برای ازدواج دارم اما ادم دوستی نیستم و معیارهاشو ندارم احتمالا 

من حس حماقت ندارم حتی اینکه هنوز نتوتستم فراموششون کنم به دلیل ضعف من نیست به دلیل بی نقص بودن اون شخص هم نیست من چون احتمال نمیدادم اینطوری بشه و تمامن احساساتشونو باور داشتم فراموشم نشد 

2728
آره انتظار دارم برادرش تاوان ببینه چون اونم یه حرفی اونموقع بهم زد و یه زرنگ بازی هم بخیال خودش داش ...

خوندم میتونی پاکش کنی 

من حسم اکثرا درسته و میگه اون بدجوری تاوان اینکاراشو پس داده و تو فلاکت داره به سر میبره 😅 

بعضی ادمها خیلی بدذاتن شاید باهاش مزدوج میشدی بعد بارها میدیدی خیانت میکنه و اینطوری بدتر درد میکشیدی 

هرچند یه نفر باید اینا رو به خود من بگه 🙂

خوندم میتونی پاکش کنی  من حسم اکثرا درسته و میگه اون بدجوری تاوان اینکاراشو پس داده و تو فلاکت ...

بنظر خودم فوت کرده

امیدوارم اینطور نباشه و خوب شده باشه

ولی برادرش نمیدونم خیلی سرخوش بود از اینا که هیچیشون نمیشه

خداروشکر گرگ نبودیم اونوقت من الان همسر خوبی نداشتم و دوتا جوجه هامو که همه دنیامن خیلی چندش بودی ...

ولی من به یه چیزی خیلی باور دارم من وجود خدارو خیلی باور دارم 🙂 وقت حتی به برگی بی از درخت میوفته یه حکمتی داره 

اتفاقای زندگی ماهم یه حکمتی دارن

شاید اگه به خاست ما بود همه چیز میتونست خیلی بدتر باشه اما خدا مسیری داده که خودش بهترشو قرار داده 

خدا حفظ کنه بچه هاتو 💐

شما مشاوره و راهنما هستید ؟  گفتید معیار یاد یه جمله ای افتادم ایشون معتقد بودن من به تمام معی ...

بله میفهمم، حق دارین.

مشاور که نیستم ولی به کتابهاش علاقه دارم😁

امیدوارم آرامش کامل به زندگیتون برگرده

یک عدد مشهدی هستم!      «امیدوارم بتونم به اندازه خودم تاثیر مثبتی بذارم بر دیدگاه افراد، نسبت به کاربران آقا.» -- مجازات آدم خیانتکار این نیست که کسی به او اعتماد نمیکند، بلکه اینست که خودش دیگر نمی‌تواند به کسی اعتماد کند!
2740
بنظر خودم فوت کرده امیدوارم اینطور نباشه و خوب شده باشه ولی برادرش نمیدونم خیلی سرخوش بود از اینا ...

میدونی من بعضی وقتا فکر میکنم اگه پنج سال بعد اون مرد یا من مردم و از مرگ هم خبردار نشدیم چقد بده 😔😔😔 

خیلی حس بدیه من خیلی سعی میکنم ادای ادمای قوی رو دربیام ولی نمیتونم و یه سری جاها بدجوری کم میارم و اشکام میریزن بنظر من اگه دوست داشتن پاقعی باشه فراموش نمیشه و من فکر میکنم واقعا دوستش داشتم 🙂😔 

من دیونه شدم من همیشه تو بیرون راننده ها و ادمارو نگاه میکنم که شاید اون باشه 😔

ولی من به یه چیزی خیلی باور دارم من وجود خدارو خیلی باور دارم 🙂 وقت حتی به برگی بی از درخت میوفته ی ...

اون که آره

من با اون آینده ای نداشتم احتمالا 

در کل آدم خوبی بود ولی مثل قرمه سبزی و کباب بودیم به هم نمیخوردیم😂

با همه افکاری که میگن درستش همون تموم شدن رابطه بود حالم اصلا خوب نیس و درمانی هم از سمت خودم ندارم.بقول آقا که گفتن باید برم مشاوره

اون که آره من با اون آینده ای نداشتم احتمالا  در کل آدم خوبی بود ولی مثل قرمه سبزی و کباب بود ...

میگم یه سوال 

بعد ده سال ادم گریش میگیره بازم ؟ یا سالای اول اینطوریه فقط 🙂

چقدر تو منی😔 ولی مثل من نباش خودتو عذاب نده زودتر یه چاره ای بکن برا حال دلت

چی ؟ چیکار کنم ؟ درس میخونم کلاس میرم الکی مثلا میخندم و اینا 

ولی میبینی یه چیزی منو یادش میندازه فیلم نگاه میکنم یه کلمه میشنوم منو یادش میندازه میرم تو سرویس بهداشتی قایمکی گریه میکنم 😔 تو جاده یه راننده میبینم شبیهشه میچرخم نگاه میکنم اشکام میریزن سرمو میکنم سمت پنجره پدرم نبینه اشکامو 😔 

من دارم نابود میشم قصد ازدواج ندارما الان پلی خاستگار میاد از فکر اینکه بخام با کس دیگه ازدواج کنم داغون میشم 

خیلی نامردی کرد در حقم  خیلی  دلم تاوان میخاد 

من حقم نبود بخاطر اینکه نمیتونم هر عکسی از خودم بندازم یا هرکاری انجام بدم اینطوری ماه ها از شب تا صبح اشک بریزم  

2706