2737
2739
عنوان

بهش بگم که پدر و مادر واقعیش اونا نیستن؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2241 بازدید | 119 پست

بتوچه خانم عقده ای حسود سرت به کارت باشه جاریت شناخته تو رو که رابطشو باهات کمرنگ کرده....عوضی

فقط 26 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه ما انسان ها درون ذهن خویش گیر افتادیم🌱🌼🐞.......یه دختر شاد پرانرژی بودم که یکم مرداد ۴۰۱دچار حمله پانیک شدم و زندگیم تیره و تار شد.(من با پانیک جنگیدم و پیروز شدم.)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اخه ادم قط بود به جاری گفته طفلی نگو شیطانه خانم حالا چون ماشین خارجی خریدن یا ویلا این کونش اتیش گرفته رسالت میکنه روانیه اجتماع

«خدایا» شکرت واسه زندگیه عالیم ممنونم ازت خودت خوانواده کوچک منو همیشه شاد،سلامت نگهدار.

طرف پدر و مادرش راضی بودن دادنش به اینا،،اینا هم راضین چرا باید به بچه ی ۶ ساله همچین چیزی رو بگه!!

چه لزومی داره من موندم.

فقط 23 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بهتر که چیزی ندانیم تا این که از همه چیز فقط نیمی را بدانیم،بهتر که به ذوق خویش دیوانه،تا به سلیقه ی دیگران عاقل باشیم....// 《دلم را زیر و رو کردم بدون تو نمی ارزد....》//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................////////🌼در انتظارِ دو تا فسقل تو راهی🌼
2740
بهش گفتم نگو ولی کلا آدم شری هست ترسیدم زیاد بهش چیزی بگم از طرفی ازم بزرگتره ۴۰ سالشه

بگو خجالت بکش

فکرشو کن گفتی و اون خانواده رو پاشوندی

این قصدش پاشیده شدن اون زندگیه

وگرنه رسالت واینا بهانه ست

به شب نشینی خرچنگ های مردابی چگونه رقص کند ماهی زلال پرست

چه جو گرفتت،رسالت ؟؟؟؟؟

شما میخوای انتقام بگیریی ؟؟؟میدونی انتقام چییو ؟؟؟اینکه جاریت باهات سرد شده مثل قبل سیر تا پیاز زندگیشو به یه آدم اشتباهی و کوته فکر نمیگه .

سرت تو زندگی خودت باشه 

گند نزن به روان اون بچه .

پدر مادر اون بچه کسی هستند که بزرگش کردن ،بهش عشق ورزیدن ،تر و خشکش کردن .مطمعن باش به وقتش خودشون بهش میگن 

دنبال رسالت شخصی زندگی خودت باش که یکیش گند نزدن به آرامش زندگی دیگران ،یکیش داغون نکردن روان یه طفل معصوم هست .دفعه دیگه هم این کلمه رسالت بکار نبری ،چون حتی معنیشو نمیدونی .

چون باهاش سرد شدی میخوای بگی .... لطفاً با کلمات بازی نکن وکار زشتت رو توجیه نکن ...میخوای به جاریت ضربه بزنی اینو بدون ضربه اصلی رو به اون بچه طفل معصوم میزنی وحتما گناهش گردنت میفته.....اگه پدر مادر واقعی میخواستنش که نمیدادنش حالا شما شدی کاسه داغ تر از آش بنده خدا بچه رو که ندزدیده....

به تو چه آخه اون رسالتت بخوره تو سرت معلومه از اون ذات خراب ها هستی میترکی کسی زندگی خوبی داشته باشه

مدتـِ زیادی گذشتـ تا بفهممـ تنها کسـے که میتونـہ کاملم‌کنـہ خودمـ هستم؛ فقط خودم، خودمـ نقطه ی آغاز و پایانـ هر چیزی بودمـ..!🌱                 شکست وجود نداره، یا میبرے یا یاد میگیرے چطور ببرے!️.                                                      آقایون سایت نه درخواست دوستی بدید،نه بیاید به تاپیکم چون قهوه ای رنگتون میکنم نه لایکم کنید با تشکر.                        
2706