2733
2739

بدترین درد دنیاست امیدوارم هیچکس بهش مبتلا نشه چون برابر صدبار مردن و زنده شدنه

عزیزدلم این حرفها چیه میزنی؟

این روزها تحت فشار عصبی نبودی؟ استرس نداشتی؟

دوست عزیزم ممنون میشم تو تاپیک های غمگین من پست نذارید چون جوابی ندارم که بدم شرمنده♥ امیدوارم همیشه شاد باشید🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزدلم این حرفها چیه میزنی؟ این روزها تحت فشار عصبی نبودی؟ استرس نداشتی؟

من سابقه پانیک دارم گاهی انقدر شدید میشه ک واقعااااا از مردن بدتره چون انگار جونم معلقه و ن کسی میگیرش و ن تو تنم باقی میمونه😭

اما خیلی کمتر شد چون سعی کردم ب خودم آرامش بدم چون پانیک درمان نداره

اما دوباره امشب اومد سراغم 

خیلی عذاب اوره 

اما چرا کلا استرسی هستم با روحیه حساس🥺

من سابقه پانیک دارم گاهی انقدر شدید میشه ک واقعااااا از مردن بدتره چون انگار جونم معلقه و ن کسی میگی ...

سعی کن استرس نگیری عامل اصلی مشکلت استرسه

دوست عزیزم ممنون میشم تو تاپیک های غمگین من پست نذارید چون جوابی ندارم که بدم شرمنده♥ امیدوارم همیشه شاد باشید🌹
سعی کن استرس نگیری عامل اصلی مشکلت استرسه

دقیقا عزیزم 

فک کن من از ده سالگی استرس رو تو زندگیم تجربه کردم و ۲۰ساله ک مدام استرس داشتم و دارم و یهو بعد از ۲۰سال ب این شکل منفجر شدم و خودشو در قالب این بیماری نشون داد 

2740
دقیقا عزیزم  فک کن من از ده سالگی استرس رو تو زندگیم تجربه کردم و ۲۰ساله ک مدام استرس داشتم و ...

عزیزم😔

حداقل وقتی این حالت بهت دست میده نترس با خودت بگو یه حمله ست و زود خوب میشم استرس نگیر که  دور از جون سکته میکنم و میمیرم و از این حرفها سعی کن اون موقع به خودت آرامش بدی عزیزم

عزیزم😔 حداقل وقتی این حالت بهت دست میده نترس با خودت بگو یه حمله ست و زود خوب میشم استرس نگیر که & ...

قبلا ک نمیدونستم این بیماری چیه و شناخت نداشتم ازش نصف شب راه می‌افتادم تو خیابون و خودمو ب اورژانس می‌میرسوندم یا زنگ میزدم اورژانس میومد بعد وقتی شناختمش دیگه ترسم کمتر شد ولی بازم اون حس منفی رو نسبت بهش دارم 

اما همینقدر میگم ک دندون درد سر درد دل درد و... هرچقدرم سخت باشه اصلا در برابر پانیک درد بدی نیست واسه همین امیدوارم کسی بهش مبتلا نشه 

مرسی ک باهام حرف زدی❤️🥺

قبلا ک نمیدونستم این بیماری چیه و شناخت نداشتم ازش نصف شب راه می‌افتادم تو خیابون و خودمو ب اورژانس ...

ان شاءالله هیچ وقت این حمله بهت دست نده عزیزم میدونم خیلی سخته کلا بیماری های روحی روانی از صدتا بیماری جسمی بدتره و درمانش سخت تر

به خدا میسپارمت عزیزدلم

فدات شم عزیزم❤️ اره واقعا همینه بخدا  ❤️❤️❤️

خدانکنه سلامت باشی ان شاءالله

هروقت فکرکردی حالت داره بد میشه بیا اینجا پیش ما😄

ای جونم عزیزدلم  مرسی ک انقدر مهربونی  همیشه تورو یادم میمونه 😍😍😍

قربونت عزیزم لطف داری🌹

2706