2733
2739
منم فکر کنم وسواس از نوع فکریش شدید داشته باشم اطرافیان بهم میگن

وسواس تمیزی و ایناهم داری؟ 

❌درخواست دوستی ممنوع مخصوصا آقایون ❌    باید جانم هایش را درون ثبت احوال ثبت کند ک کسی هوس نکند ب نامش بزند🥺🧡 مامان ی دخترک مو فرفری لپ گلی ام ک ب سوسمار میگه سوسملک، ب مارمولک میگه مارگولک ب ممد قلی هم میگه مگگولی به نگهبان هم میگه نبهگان😂  اخه من نمیرمممم براش🥺⁦❤️⁩   ★🌙    •             ★       .           .    ★     •      .   ★       .   •   °    ★    .      ★     °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙   .   ★   .       .   •     ★     .        .  °            

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه این مدلی نیست ولی خب قبلا شدید بود رو شستن وسواس داشتم اونموقع فکری کمتر بود ولی الان فکری شدیده ...

پس حتما برو دکتر کاش زودتر میرفتم بخدا اینقدر اروم شدم قبلا سرم پر از فکر بود پرخاشگر بودم الان بیخیال شدم 😅

❌درخواست دوستی ممنوع مخصوصا آقایون ❌    باید جانم هایش را درون ثبت احوال ثبت کند ک کسی هوس نکند ب نامش بزند🥺🧡 مامان ی دخترک مو فرفری لپ گلی ام ک ب سوسمار میگه سوسملک، ب مارمولک میگه مارگولک ب ممد قلی هم میگه مگگولی به نگهبان هم میگه نبهگان😂  اخه من نمیرمممم براش🥺⁦❤️⁩   ★🌙    •             ★       .           .    ★     •      .   ★       .   •   °    ★    .      ★     °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙   .   ★   .       .   •     ★     .        .  °            
پس حتما برو دکتر کاش زودتر میرفتم بخدا اینقدر اروم شدم قبلا سرم پر از فکر بود پرخاشگر بودم الان بیخی ...

وای اصلا خیلی عذاب کشیدم میکشم خوبه تو رفتی

الان هم قراره برم افکارم معمولا پارانوئید هم هست متاسفانه همش به گذشته هم فکر میکنم اینکه چرا موقع دعوا اونجور نگفتم نکنه کم فحش دادم ترسو بودم و ...وای منو کشته اصلا همه نوع فکر بکی تو سرم هست از یه سال پیش تا الان شدیدددد شده

2728
وای اصلا خیلی عذاب کشیدم میکشم خوبه تو رفتی  الان هم قراره برم افکارم معمولا پارانوئید هم هست ...

این بیشتر نشخوار فکریه 

حتمااا برو بخدا راحت میشی 

بچه ها یه سری هاتون چه قیمت‌های عجیبی گفتید بعضی هاتونم اصلا نمی‌دونید روانپزشک چیه.

عزیزم روانپزشک مثل مشاور نیست. یه ویزیت کوتاه می‌کنه تو مشکلاتو میگی و اون بیماریتو تشخیص میده و بهت دارو میده. من ۲۰ ام نوبت دارم ویزیتش نزدیک ۳۰۰ بود با بیمه من شد ۲۰۰

می‌خوام این کاربری جایی باشه که بیام از موفقیت هام، رسیدنم به هدفام و خوب شدن حالم بگم. فقط از کاهش وزن و رسیدن به اندام دلخواهم و خوب کردن حالم و روحیم و در کل چیزای خوب تو تاپیکام میگم😍
2738
اگه بیمه نداشته باشیم ویزیت گرونه نه؟

فک کنم یسری جا ها مثلاً بیمارستانی دانشگاه ارزون بگیرن 

ولی در کل ویزیت کل دکتر ها زیاد شده و روانپزشک ها معمولا چون براساس زمان محاسبه می کنن زیاده به نظرم 

من بیمه تکمیلی دارم بعد بیمم هزینش رو میده

2706