2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
احتمالا آدم محافظه کار و گوشه گیری هستین،،مخصوصا در مورد آقایون

دیگ حال و حوصله دوستی ندارم اگه بشه فقط ازدواج میکنم از اون مورد آقایون 

بعد من تنهاییم نمیخام با مردا پر شه 

منظورم کلی بود 

نه باتو نبوده خودت به دوش میکشی  همیشه تو اجتماع باش سعی کن با همه ارتباط بگیری با انرژی مثبت ...

من آدم اجتماعی بودم 

ولی تا به این سنم انقد سختی کشیدم بخوام هم نمیتونم تو اجتماع با مردم ارتباط بگیرم 

2738

خدا دورتو خلوت کرده تا خودش باهات تنها باشه🤗

وقتی آفریننده ت خالقت اینهمه برات وقت گذشته و تو رو آفریده 

وقتی انقد دوستت داره که میگه از رگ گردن بهت نزدیک ترینم 

هر وقت صدام کنی من هستم 

این تنهایی معنایی نداره ،چون تو بغل خدایی ، شاید حس نکنی ، اما برات دلسوز ترینه 

اما در کل ، کلاس های خوب برو، در اجتماعات خوب وارد شو ، و ان شاءالله با ادمهای سراسر انرژی مثبت و حال خوب کن وقتتو بگذرون🤗

چه عاشقانه ای تر از خلوت دو نفره مان؟ چه باشکوه تر از اذانت که مرا به نماز میخوانی؟ *** برای شهدای گمنام یه صلوات میفرستین؟ ****
خدا دورتو خلوت کرده تا خودش باهات تنها باشه🤗 وقتی آفریننده ت خالقت اینهمه برات وقت گذشته و تو رو آ ...

این تنهایی فایدش چیه؟یعنی خدا منو تنها کرده زندونی کرده تا فقط با اون باشم؟یعنی خدا راضی به تنهایی و بدبختی بندشه فک نکنم

من آدم اجتماعی بودم  ولی تا به این سنم انقد سختی کشیدم بخوام هم نمیتونم تو اجتماع با مردم ارتب ...

از این دیدگاه ببین که حکمتی بی شک هست از سختی های که کشیدی و مطمئن باش جوابشو میگیری 

ولی زندگیتو همین انرژی منفی هست که بهم می‌ریزه و اذیتت می‌کنه 

سعی کن دیدگاه تو به هرچیز منفی عوض کنی و به چشم یه فرصت نگاه کنی 

بیخیال حرفای بقیه خودت باش دختر

این تنهایی فایدش چیه؟یعنی خدا منو تنها کرده زندونی کرده تا فقط با اون باشم؟یعنی خدا راضی به تنهایی و ...

بستگی ب تعریف شما از تنهایی داره 

گاهی وقتا معنای اون اون عطش ِ ماست که نسبت ب خداوند داریم و سعی میکنیم با ادما پر کنیم این با هیچ چی جز خدا پر نمیشه، چون بقیه فقط همسفرند تو دنیا، مقصد خداست ، 

اما گاهی وقتا ، ما میتونیم این تنهایی رو کمتر کنیم، من خودم یه مدت بود، که در جمع های خاصی وارد میشدم، و اصرار داشتم با همونا ارتباط داشته باشم ، اما کم کم یاد گرفتم دایره ی جمع هامو بزرگتر کنم، با ادمای بهتری دوست باشم، یعنی معیارهای دوستی و انتخاب اطرافیانم رو تغییر دادم و بازخورد های بهتری گرفتم، مثلا قبلل برام سر و زبون طرف مهم بود، الان باطن و ذات طرف مهمه، 

چه عاشقانه ای تر از خلوت دو نفره مان؟ چه باشکوه تر از اذانت که مرا به نماز میخوانی؟ *** برای شهدای گمنام یه صلوات میفرستین؟ ****
2706