2733
2734

لطفا برای خوشبختیم دعا کنین

ممنون

دخترا شما خیلی زیباتر  توامند تر  و موفق تر از چیزی هستین که فکر میکنین   من بهتون افتخار میکنم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دعا کن ماشین بخرم

منم میرم حرم به اسمت و به نیابتت یه دونه زیارت امین الله برات میخونم

هرکی رو لایک میکنم، یعنی براش صلوات فرستادم.هرجایی هم تو تاپیک،پست،امضاء و... ببینم کسی نوشته صلوات،میفرستم ولی حوصله ندارم اعلام کنم.

التماس دعا 🌹 

لطفا برای بیمارمون دعا کنین خدا بهش سلامتی کامل بده و نیازی هم به عمل نداشته باشه ان شاءالله 🤲

یـــــــــــا جواد الائمـــــــــــه ادرکنـــــــــــی *اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم* .................................................................................................................... قبول ترجمه متون مدیریت و مباحث کارآفرینی................................ http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1017083
2738
دعا کن ماشین بخرم منم میرم حرم به اسمت و به نیابتت یه دونه زیارت امین الله برات میخونم

ممنم براتون دعا کردم عزیزم انشالله با تن سالم و دل شاد از ماشینتون استفاده کنید 🤲😍

الهی یا ارحم الراحمین مسیر ازدواجم رو هموار کن 🤲🥺
ممنم براتون دعا کردم عزیزم انشالله با تن سالم و دل شاد از ماشینتون استفاده کنید 🤲😍

ممنونم مهربون❤

ان شاءالله اولین دفعه که مشرف بشم حرم امام رئوف علیه السلام،به نیابت از شمام و به اسم خودت،یه دونه زیارت امین الله برات میخونم.

هرکی رو لایک میکنم، یعنی براش صلوات فرستادم.هرجایی هم تو تاپیک،پست،امضاء و... ببینم کسی نوشته صلوات،میفرستم ولی حوصله ندارم اعلام کنم.
ممنونم مهربون❤ ان شاءالله اولین دفعه که مشرف بشم حرم امام رئوف علیه السلام،به نیابت از شمام و به اس ...

اسمم سمانه هست، ممنونتم هموطن🥺

عاقبتت بخیر❤️

الهی یا ارحم الراحمین مسیر ازدواجم رو هموار کن 🤲🥺
اسمم سمانه هست، ممنونتم هموطن🥺 عاقبتت بخیر❤️

چششششم😘

اسمم سمانه هست، ممنونتم هموطن🥺 عاقبتت بخیر❤️

سلام عزیزم

امشب حرمم و به نیابت از شما یه دونه زیارت امین الله خوندم.

امیدوارم به کمک و دعای امام رئوف علیه السلام، به همه ی آرزوهات برسی

دعا کن ماشین بخرم منم میرم حرم به اسمت و به نیابتت یه دونه زیارت امین الله برات میخونم

سلام عزیزم، امشب به نیت شما(استارتر)و به نیابت از شما یه دونه زیارت امین الله خوندم.

امیدوارم ضامن آهو علیه السلام،ضمانت برآورده شدن آرزوهای شمام باشه.❤

2706