2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
تا 2 سالگی همینه بعد 2 سال سیستم ایمنیش بهتر میشه تا زمان مدرسه باز توی مدرسه روانی میشی از بس مری ...

دقیقا الان من یک روانی ام هرماه هرماه مریضی وتب بخدا بعضی وقتا میگم ترک تحصیلش بدم کلاس چهارمه خیرسرم غیرانتفاعی گذاشتم ۲۷نفر چپوندم تو یه کلاس،،، اینقدر دارو خورده احساس میکنم کل کبد وکلیه اش داغون شده 

دقیقا الان من یک روانی ام هرماه هرماه مریضی وتب بخدا بعضی وقتا میگم ترک تحصیلش بدم کلاس چهارمه خیرسر ...

غیرانتفاعی 27تا؟ خب ببرش مدرسه دولتی. چرا پولتو دور میریزی؟ یا ببرش یه مدرسه دیگه. 

وای امسال ما همشششششش مریض بودیم دخترم ک ۳بار بستری شد بار اخر ریه اش نابود شد اکسیبژن خونش ۸۰بود

منو ببینی،از دست رفتم،هر کاری میکنم میگیرم،هرسریم دوهفته آویزونم،خسته شدم ازبس صدام گرفته،هر کی میبینه میگه بازم مریضی

جهان را بلندی وپستی تویی،ندانم چه ای هرچه هستی تویی....    (این آدم ویران شده از دور قشنگ است)
امسال چرا انقدر ویروس زیاد بود نابود شدیم بخدا

آره واقعا عجیب بود

ما که کل پاییز زمستون مریض بودیم. حساب نکردم چند میلیون خرج ویزیت دکتر و دارو کردیم ولی خیلی بود🤦‍♀️

اطرافیان هم اکثریت همین بودن. من آدمیم که مریض نمیشم یا اگه بشم خفیفه. ولی تا عید گرفتار بودم. چنان تبهایی میگرفتم که به عمرم نگرفته بودم. 

2706