2733
2734

میگفتن خاک تو سر اونایی که سهام عدالت شون رو بفروشن این سهام چند برابر میشه دولت شما رو داره گول میزنه نرید بفروشید🤣

من فروختم اونموقع طلا گرمی ۷۰۰ بود اگه درست یادم باشه رفتم باهاش گوشواره خریدم یهو یادم افتاد خندم گرفت خیلی دوران سمی بود نصف تاپیک ها شده بود فروش سهام عدالت 

اشتباه کردم نفروختم ولی خب میفروختی ام الان ارزشی نداشت مگر همین طلا میخریدی

فقط 6 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

به مدت هم میگفتن خاک تو سرتون برکت نزنید آبه برید آسترازانکا بزنید اون یکی می‌گفت نه اون زامبی میکنه فقط سینوفارمبعد طبق معمول یکی می‌گفت من ک رفتم فایزر زدم خارج خاک تو سرتون 

کاربری دست هشتاد میلیون نفر ب جز شما                             

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
به مدت هم خاک تو سرتون برکت نزنید آبه برید آسترازانکا بزنید اون یکی می‌گفت نه اون زامبی میکنه فقط سی ...

آره چه افتخاری میکردن

اینستا هم شده بود دو گروه مخالفین و موافقین

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم
2738
چه کار خوبی کردی  ما نگه داشتیم سالی یه بار میتونیم باهاش یه شلوار بخریم

شلوار ؟؟؟؟  منظورت زیر شلواریه دیگه ؟؟

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم
راست می‌گفت بعد همین واکسن چقدر آدم از بین رفتن. خودم دو دوز زدم پشیمونم

من کادر درمانم بعد واکسن کسی از بین نرفت فقط اونایی که کرونا گرفته بودن یه سری عوارض عجیب مثل نارسایی کلیه براشون ایجاد شد

راست می‌گفت بعد همین واکسن چقدر آدم از بین رفتن. خودم دو دوز زدم پشیمونم

اونطرف از حجامت و ... حمایت کردم یه سریا مخالف بودن آخر سر خود اسی که موافق حجامت بود توپید بهم 😂😂😂 

الان هیچ چی نمیگم

2706