2737
2734
عنوان

برنجم خوب نبود مادرشوهرم گفت خیلی دم کشیده

| مشاهده متن کامل بحث + 674 بازدید | 46 پست

کم جوشوندی 

جوجه سفید من تو قشنگترین هدیه امسالم بودی بقول همه تو عیدی امسال من از طرف خدایی♥️الهی قربون خنده هات برم من من همون دختر لوس خانواده..همسر لجباز و غرغرو و یکدنده..عروس پر از شیطنت و زود رنج ام که برا تو صبورترین و قوی ترین مامانم♥️الهی خدا تورو برامون حفظ کنه..دوست داشتین ممنون میشم برا پسرم صلوات بفرستین و بهم بگین منم براتون صلوات کبیره بخونم💟

وقتی مهمون داری کته نکن ازین به بعد یادت باشه 

برنج ایرانی و بدون نمک خیس کن نیم ساعت ابو بذار جوش بیاد وقتی نرم شد برش دار آبکش کن روش یکم آب شیر بریز 

یکمم از آبش بردار بریز ته قابلمه با روغن شعله رو یکم زیاد کن بعد برنجو بریز با قاشق عین قله جمع کن وسطاشو سوراخ کن هوا بکشه بعد در قابلمه رو بذار یکم شعله متوسط باشه وقتی بهارش زیاد شد  زیرشون کم کن ،برنج مجلسی ب روش من ،عین برنج رستوران نرم و درعین حال دون دون

منتظرم زندگی قشنگیاشو نشونم بده   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چقد روغن روی ۸پیمانه برنج؟

اولش نصف قاشق میریزم که برتجا بهم نچسبن دیگه تقریبا لیست دقیقه قبل از آماده شدن برنحا بهشون روغن میدم بستگی داره کم کم بریز ببین چقدر کافیه من خودم معمولا کم روغن درست میکنم مگر مهمون باشه که اونم کافی باشه دیگه برنحا چرب و چیلی نشن

2728
وقتی مهمون داری کته نکن ازین به بعد یادت باشه  برنج ایرانی و بدون نمک خیس کن نیم ساعت ابو بذار ...

من همیشه میجوشوندم همین شوهرم ایراد گرفت برنج ایرانی ابکش نکن حس میکنم حیثیتم رفت🤣

من همیشه میجوشوندم همین شوهرم ایراد گرفت برنج ایرانی ابکش نکن حس میکنم حیثیتم رفت🤣

برای مهمون ریسکه بهش نگو ،چون کته واقعا براتعداد زیاد ریسکه ،بعدشم همه چیزو بشوهرت نگو در مورد غذا پختن و اینا ،حتی مثل هست میگن وقتی می‌خوایم به غذا نمک بریزن پشتتونو کنید به شوهر و نمک بریزید دیگه دراین حد

2738
برای مهمون ریسکه بهش نگو ،چون کته واقعا براتعداد زیاد ریسکه ،بعدشم همه چیزو بشوهرت نگو در مورد غذا پ ...

خواهرشوهر و شوهر تو اشپزخونه بودن .

حالا یک سوال تاحالا غذا خراب کرده بودی؟؟؟

خواهرشوهر و شوهر تو اشپزخونه بودن . حالا یک سوال تاحالا غذا خراب کرده بودی؟؟؟

خب رک بگو نمیتونم کته براتعداد زیاد خوب دربیارم کته واسه دوسه نفره 

اره تا دلت بخواد ،ولی رو ندادم به شوهر به روم بزنه .بعدشم هیچوقت خودتو با زنی که چندساله کارش مداوم اشپزیه و به قولی تجربه داره مقایسه نکن ،اینقدر باتجربه و کدبانو بشی براساس آزمون وخطا البته

ممنون شما جلوی مادرشوهر غذا خرتب کردین

خودتو خیلی کدبانو نشون نده دختر بگو والا تا حالا ی بارم غذا نپختم مامانم لقمه می‌ذاره دهنم  دیگه ازین به بعد ایشالا می‌خوام یاد بگیرم 

2706