2733
2734

خانما یه عاااالمه عفونت ببخشید سبز میاد بیشتر ۲ هفتس از سرماخوردگیم میگذره آخرای انتی بیوتیکم هست(سفکسیم)

چیکار کنم تموم شه؟ نمیتونمم فین کنم چون گوشم درد میاد و صدا میده

آقایون تاپیکام نیاین و ریپلای و لایک نکنید اگر اشتباهی جواب آقایی رو دادم.فکر کردم خانومن خدا قبول کنه دوس دارم نوکر حضرت زهرا (س) باشم برام دعا کنید ممنون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم عفوومنتا کرده ..باید بری پنیسیلین بزنی

انتی بیوتیک میخوردم فایده نداشته یعنی؟۸ روز خوردم سفکسیم

آقایون تاپیکام نیاین و ریپلای و لایک نکنید اگر اشتباهی جواب آقایی رو دادم.فکر کردم خانومن خدا قبول کنه دوس دارم نوکر حضرت زهرا (س) باشم برام دعا کنید ممنون
فین کردن بهترین راه تخلیه میشن

همش در حال فین بودم تخلیه میشد دوباره پرررر میشد ولی دیگه نمیتونم فین کنم بخاطر گوشم چون بدجور صدا داد

2740
من قبل از عید اینجوری بودم خیلیییییییی عفونت سبز داشتم دکتر گفت با سرم شستشو بینیت رو شستشو بده و ...

یعنی نیاز ب انتی بیوتیک پیدا نکردی؟

یعنی نیاز ب انتی بیوتیک پیدا نکردی؟

چرا بابا 

باور میکنی ۳۰ تا آموکسی کلاو پزشک عمومی بهم داد باز خوب نشدم

یه دکتر گو و حلق وبینی هم رفتم چون بشدت گوش درد داشتم و گوشم عفونت کرده بود

همین عفونت پیشونیم رفته بود تو گوشم

خودم حسش میکردم

مجددا دکتر گوش ۳۰ تا آموکسی کلاو برام نوشت

ینی کلا ۶۰ تا خوردم

ولی بنظرم اثر نداشت

همین شستشو کمکم کرد

کلا سه هفته ترشح بینیم طول کشید