2733
2739
عنوان

سنگ کلیه

42 بازدید | 6 پست

دوستان من سنگ کلیه 10 میل دارم دیروز رفتم واسه شکستن سنگ کلیه تا درجه ۲تاقت اوردم ولی دیگه نتونستم دکتر گوفت معلوم نیست شکسته شده یا نه بعد یه هفته سنو گرافی بده الان می خوام فردا سنو گرافی بدم به نظر شما معلوم یا فعلا معلوم نیست 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

گل پنیرک بخور خوبه برا سنگ . مثلا بزن تو سرکه بخور

دم کرده ی کاکل ذرتم خیلی خوبه

من چون همسرم سنگ ملیه داره میدونم

شربت خاکشیرم مدام بخور تا دفع بشه 

روزی چند لبوان

خداروشکر..🌱🌹 خانوم اقامونم💍💍..میشه یه صلوات برای مشکلم بفرستین🌺🌺

ببین عرق خارخاسک و خارشتر بخر با هم قاطی کن بجای اب بخور تقریبا دو روز. یه هندونه درسته رو با پوست کامل له کن و بریز   توی ترکیب عرق خارخاسک و خارشتر  بعدش بزار رو گاز یکم بجوشه و بعد سرد شد صاف کن بخور برا خورد کردن سنگ کلیه عالیه. کاکل ذرت و دم گیلاس هم با هم دم کنی بخوری باعث سر خوردن سنگ داخل کلیه و مجاری میشه و به دفع کمک می کنه. عرق زنیان با عسل و سرکه قاطی کن روزی دو قاشق مرباخوری کافیه یک هفته تا ده روز بخور سنگ کلیه رو حل می کنه. کلیهاتم با روغن سیاهدونه ماساژ بده و پهلوهات رو هم حتما با پارچه ببند تا کلیه هات گرم بمونه.   مایعات زیاد بخور. خربزه هم سنگ رو اب می کنه