2733
2739
عنوان

بردن کودک به عیادت مریض

129 بازدید | 18 پست

سلام خانوما

من امروز بچم حدود۵سالشه بردمش بیمارستان دولتی یه فامیل داشتیم عمل داشت رفتیم عیادت اما ماسک داشتم گذاشتم براش دست ب چیزی هم نزد الکل هم زدم زود هم اومدیم اما خب خودشم ضعیف ولاغره همش میترسم میگم مریض نشه استرس گرفتم توفضای بد بیمارستان ....فکروخیال گرفتم😑مجبورشدم بردمش وگرنه نمی بردم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
استرس نداشته باشه انشاااله چیزیش نمیشه  دختر منم مثل بچه شنا لاغر وضعیف بچه شما هم غذا نمیخوره ...

نه خیلی بدغذاس هیچی نمیخوره همش دنبالشم تا یکم به زور بدم بخوره

2740
اخ مثل بچه منه منم به زور بهش میدم چند کیلو هست ؟من همش استرس دارم قدش کوتاه بمونه 

حدود ۱۳کیلو فکرکنم شاید کمتر خیلی وقته وزن نکردم لاغره ریزه منم میترسم ریزبمونه  شربت میدی بهش؟

حدود ۱۳کیلو فکرکنم شاید کمتر خیلی وقته وزن نکردم لاغره ریزه منم میترسم ریزبمونه  شربت میدی بهش؟

دختر منم همون ۱۳یا ۱۴باید باشه  یک ندت زینک میدادم باز کرد اشتهاشو بعد از چند مدت باز برگشت من یک ندت گوشت توشبشه دادم خیلی خوب بود لامصب گوشت گرون شده خیلی 

دختر منم همون ۱۳یا ۱۴باید باشه  یک ندت زینک میدادم باز کرد اشتهاشو بعد از چند مدت باز برگشت من ...

گوشت توشیشه چجوریه؟ چندسالشه؟ 

منم شربت لیکو زینک میدم اما خب همش میگه خوراکی مقاومت میکنه ک غذا نخوره

2706