2737
2734
عنوان

خواب استاد متاهلمون دیدم

159 بازدید | 10 پست

خوابشو دیدم و دلم خیلی واسش تنگ شد...

سنش بالا بود البته ن خیلی. ۴۰ اینا داشت

بمن میگفت دخترم و خیلی بام خوب بود البته ن اینک لاس بزنه باهام. 

حس عجیبی بهش داشتم خیلی دوسش داشتم فک میکرد خودشیرینم ولی نمیدونست چون دوسش دارم ب حرفاش گوش میدم

نمیفهمم حسم چیه؟ یعنی مثلا کراش زدم؟ میدونم دوسش دارما ولی نمیدونم چ حسیه. ووخودمو سرزنش میکنم ک متاهله و این فکرای چرتو میکنم

فقط 6 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

البته من بابام زیاد باهام مهربون نبوده هیچ وقت وقتی بهم میگفت دخترم قند تو دلم اب میشد میومدم خونه گریه میکردم ک چرا بابام اینطور نبود

ولی خب اونقدام پیر نیست استادمون

البته من دیگ هیچ وقت نمیبینمش درسم تموم شده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بهتره بیخیالش شب تا زندگی یکی دیگه رو بهم نریختی

این حرف ک خیلی چرت بود من هیچ وقت نمیبینمش دیگ و مثلا میخوام‌برم‌چیکا کنم؟ بگم سلام استاد من از شما خوشم اومده؟؟؟

اصن مسخره و خنده داره اینکار چون هیچ جوره نمیگنجه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خب دیگه تموم شده فراموشش کن منم هر مردی بهم‌محبت کنه عاشقش میشم🤣

ببین اونطوری دوسش ندارم نمیدونم چطور بگم 

مث زن و شوهر و این چیزا دوسش نداشتم چون اصن نمیگنجه.هم سنش بالا بود هم زن داشت و ...

کشش جنسی نداشتم بهش

ولی علم و عمل بالایی داشت و مهربون بود میپرستیدمش واقعا

مث یه مرید

1
5
10
15
20
25
30
35
40

جالبه منم یه استادی داشتم که خیلی با معلومات و کار درست بود و من احترام فوق العاده ای براش قائل بودم و خیلی حرف گوش کن و درس خون بودم از اونجایی که بقیه دانشجوها احترام حالیشون نبود استادم راجع به من فکر بد کرد انگار 

از رفتارش فهمیدم 

فکر کرد من ازش خوشم میاد و ... رفتارشو باهام تغییر داد 

متاهل بود اونم

2738
ببین اونطوری دوسش ندارم نمیدونم چطور بگم  مث زن و شوهر و این چیزا دوسش نداشتم چون اصن نمیگنجه. ...

عین من 

خوب پساین حس ایرادی نداره اصلا 

منم مرید استادم بودم ولی اون هوا برش داشت 🤣 بس که احترام ندیده بود از دانشجوها

جالبه منم یه استادی داشتم که خیلی با معلومات و کار درست بود و من احترام فوق العاده ای براش قائل بودم ...

اره استاد ماعم بمن میگفت خودشیرینی و خودشیرینی منو میکنی نمیدونست فقط با اون اینطوریم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عین من  خوب پساین حس ایرادی نداره اصلا  منم مرید استادم بودم ولی اون هوا برش داشت 🤣 بس ...

نمیدونم چرا دیشب خوابشو دیدم البته خواب تکیشو ندیدم ک فقط خودش باشه خواب همون محلی ک درس میدادو دیدم اونم بود یادش افتادم. منو به اسم کوچیک صدا میزد

این چیزا واقعا چیز خاصی نیس منم واقعا محبت ندیده نیستم یعنی پسرای زیادی بودن ک خواستن مخمو بزنن

ولی نمیدونم چرا از سمت اون خیلی حسش متفاوت بود

همش میگم کاش پسر بودم میتونستم باهاش دوست بمونم اخه الان دخترم زشته و داستانه و ...

اگ پسر بودم یکسره اویزونش میشدم

فارغ از جنسیت دوسش داشتم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40