2733
2734

سلام 

تقریبا دو سه ماهه تو تلگرام بازی های مثل نات کوین و ... اومده میتونید ازشون پول در بیارین من تو یه ماه با نات کوین12 تومن گرفتم نات کوین دیگه تموم شده .

میخوام یه بازی جدید به اسم همستر کامبت رو معرفی کنم عالیه چون دوتا صرافی بزرگ دنیا ازش حمایت کردن .

بازی رو بعد اینکه تو تلگرام واردش شدین دو روش داره واسه گرفتن سکه های بازی روش اول: هر روز برید توی قسمت earn بازی روی جوایز روزانه کلیک کنید.بعد ده روز 7 میلیون سکه دارین فقط ده ثانیه زمان میخواد

روش دوم :اگه میتونید هر سه ساعت به بازی سر بزنید برید  قسمت mine هر کدوم رو تا لول 10 بالا ببرید اینجوری میتونید هر سه ساعت 400هزار تا هم سکه بگیرید

لینک دعوت بازی رو میزارم کسی خواست شرکت کنه

https://t.me/hamster_kombat_bot?start=kentId5463918416

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بعد ده روز چی میشه؟؟

هر ده روز بهت ۷ میلیون سکه جایزه میده هر وقت مثل نات کوین لیست شد میتونی سکه هاتو بفروشی نمیدونم کی لیست بشه فعلا اطلاعی ندادن ولی اگه بعد یک ماه لیست بشه تا اون موقع 20 میلیون سکه داری

2728
هر ده روز بهت ۷ میلیون سکه جایزه میده هر وقت مثل نات کوین لیست شد میتونی سکه هاتو بفروشی نمیدونم کی ...

چجوری باید پول رو بریزیم حسابمون؟؟

یعنی ۲۰میلیون سکه یعنی ۲۰میلیون پول ؟؟

چجوری باید پول بگیریم ازش 

تو صرافی ارزدیجیتال  میشه فروخت یه سری ایرانیا هم بعد لیست شدنش میان می‌خرن ولی باید حواست باشه سرتو کلاه نذارن نات کوین رو هر ده میلیونش رو دوتونن میخریدن این رو نمیدونم چه قیمتی بخوره

چجوری باید پول رو بریزیم حسابمون؟؟ یعنی ۲۰میلیون سکه یعنی ۲۰میلیون پول ؟؟

رایگانه نمیخواد پول بدی 

نه فقط  بیست میلیون سکه داری مثلا اگه ده میلیون سکه شو پنج میلیون تومن بخرن بیست میلیون سکه تو میشه ده میلیون تومن