2733
2734
عنوان

با شوهرم دعوا اساسی کردیم ببینید حق با کیه

| مشاهده متن کامل بحث + 876 بازدید | 81 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ما زنگ زدیم خداحافظی کردیم دیگه

خب زنگ زدین نرفتین که. انقدر رو‌مخ نباش

ثبت نام ترم جدید روایت انسان شروع شده ها جانمونید. کافیه سرچ کنید مدرسه مبنا و از اونجا ثبت نام کنید. مشکلی بود پیام بده  
چه توهین میگم کم محل شون کن 

عنتر و گاو توهین نیست؟؟  والا رفتار تو از اونا هم زشت تره حتما یکاری کردی بهت زنگ نمیزنن دیگ

گفته بودی که چرا محو تماشای منی، آنچنان مات که حتی مژه بر هم نزنی، مژه برهم نزنم تا که ز دستم نرود، ناز چشم تو به قدر مژه برهم زدنی
2731
منم زن این گلابی م دیگه میگم یکم طرف زنت باش محل نذار ادب شن

فقط سیاست کار سازه نه داد و هوار و سرکوفت ،،ب حتی این کار باید اعتماد سازی کنی و غیر مستقیم چشمش رو باز کنی 

کاربری دست هشتاد میلیون نفر ب جز شما                             
عنتر و گاو توهین نیست؟؟  والا رفتار تو از اونا هم زشت تره حتما یکاری کردی بهت زنگ نمیزنن دیگ

هیچ بدی نکردم تنها بدی من شوهرمه که به زنش توهین می کنند اونم عین خیالش نیست بگو بخند می کنه

وقتی زنگ زدم رفتنی سفر  جالبه بچه رو از من برتر می دونند

معلومه که برتره😁 چرا برتر نباشه؟ 

مثلا من الان برادرشوهر یا خواهرشوهرتم خب؟ برادر زادم برام مهم تره زن داداشمه🤧 بچشون برام مهم تره

دخت بندرم😌 دخت بندر نازه والا همگی بگید ماشالله💎 زلفای حنایی داره تو نگاش چه حالی داره💃💃 ناشناسم         https://harfeto.timefriend.net/17126777991506
2740
هیچ بدی نکردم تنها بدی من شوهرمه که به زنش توهین می کنند اونم عین خیالش نیست بگو بخند می کنه

آخه توهینی نکردن بهت شلوغش میکنی ک چی منم بارها این اتفاق پیش اومده زنگ میزنن بهش با من حرف نمیزنن جهنم بابا

گفته بودی که چرا محو تماشای منی، آنچنان مات که حتی مژه بر هم نزنی، مژه برهم نزنم تا که ز دستم نرود، ناز چشم تو به قدر مژه برهم زدنی
چطور

اولش اینه جلوی شوهر ک هیچ جلوی هیچ کس این مدلی در مورد خانواده اش حرف نزنی حتی اگه خانواده شمر بودن بزار بدونه احترام قائلی و از روی دشمنی نیست حرفات 

کاربری دست هشتاد میلیون نفر ب جز شما                             
آخه توهینی نکردن بهت شلوغش میکنی ک چی منم بارها این اتفاق پیش اومده زنگ میزنن بهش با من حرف نمیزنن ج ...

خوب این خودش توهین که با بچه حرف بزنند با من نه

خوب این خودش توهین که با بچه حرف بزنند با من نه

ن بابا توهین چی خیلی الکی گیر میدی اینقد دنبال این چیزا نباش بدتر خودت حرص میخوذی سفرتونم زهر کردی به خودتون بیخیال میتونستی هیچی نگی بعدم اینو یادت باشه فقط خودت از خودت دفاع کن هروقت هرچی شد خودت جوابشونوبده منتظر عکس العمل شوهرت نباش

2706