2733
2734

با ذکر دلیل بگین

میدونم سوالم پتانسیل اینو داره که به انحراف بره ولی تا جایی که ممکنه سیاسیش نکنین تا تاپیک بمونه

همه جواب بدین خیلی مهمه واسم

ما آزادی بیان داریم                                                       آزادی پس از بیان نداریم...                                               پیشاپیش از هر کس که با دیدن کاربریم هوس ته دیگ چرب ماکارونی کرد معذرت میخوام

خودمو شوهرمو خانواده هامون کاش ۵۰ سال قبل تو این سن بودیم...!

بانو_کورد سابقم. ۱۸ بار تعلیق ناجوانمردانه                    من روله ی کوردستانم                                                                                                                                                                                 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
الان خوبه امکانات ..‌

خب من و شما طعم امکانات و رفاه این دوره رو چشیدیم و با امکانات اون زمان مقایسه میکنیم

از دیدگاه فردی که همون زمان به دنیا اومده و تصوری از این امکانات نداره بازم ترجیحتون الانه؟

ما آزادی بیان داریم                                                       آزادی پس از بیان نداریم...                                               پیشاپیش از هر کس که با دیدن کاربریم هوس ته دیگ چرب ماکارونی کرد معذرت میخوام

شرایط کشورم نه.. 

ولی برای خودم بنظرم الان زنا به حقوقشون اشنا هستن اگاه تر داریم میشیم روز به روز و اون توسری خوری ها و.. اینا دیکه داره از بین نیره و زنای الان نقش های خیلی پررنگ تری تو جامعه دارن پس الان خودم:) 

ببین امکانات الان خب خیلی خوبه

ولی فک کنم اگه اون موقع زندگی میکردم شاید دلم خوش و شادتر بودم

نمیدونم باز

توی برنامه زندگی پس از زندگی طرف میگفت رفتم زمان حضرت بنیامین دیدم چقدر شرایطشون سخت بود

باز خدا به نطرم بهتر میدونسته کی رو کدوم موقع خلق کنه

میشه برای خوشبخت شدنم دعا کنی؟

حاضر چیه 

آرزوم بود اون زمان های قدیم زندگی می کردم 

الان زنا خودشونو می کشن تا تو رقابت زیبایی جلو بیفتن 

اون زمان این چیزا نبود و زن ها راحت تر زندگی می کردن 

الان زن ها فکر می کنن خیلی خوشحالن در واقع ما همه برده ی مردها شدیم و خبر نداریم برای اینکه تو بازار ما رو بخرن هر بلایی سر خودمون میاریم

2706