2733
2739

برای همسر من خیلی😂

بانو_کورد سابقم. ۱۸ بار تعلیق ناجوانمردانه                    من روله ی کوردستانم                                                                                                                                                                                 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مردا فقط شکم و زیر سکم براشون مهمه

غذا خیلی مهمه برای مرد

تنها جایی ک تنهاییامو باهاش میگذرونم همینجاست... خیلی دوسش دارم چون میتونی درد و دل کنی بدون شناخت...باهاشون حرف بزنی بدون نگران اختلاف طبقاتی...هر زنی تو زندگیش یه چیزایی داره ک فقط خدا ازش خبر داره و خودش و نی نی سایت🤭🦋                            با افتخار لر هستم❤️.                                   مادر یه پسر و یه دختر💓                                             
2740

یکم فسنجون تو فریزر داشتیم که مادرشوهرم قبلا داده بود

ظهر گرم کردم و برا اینکه این مرد غر نزنه که مونده س و نمیخورم گفتم مامانم صبح فرستاده

یکم که خورد گفت خیلی خوشمزه ست ها،ولی فسنجون مامانم یه چیز دیگه ست

آی امان از دست تو مرد که بد ریدی :))))))))))))

@Aalijnab

توییت بالا نتیجه اش میشه اینکه زیاد زجر نده خودتو سر آشپزی. تهش میگه مال مامانم خوب تره

هر صدقه‌ای که برای مرده داده می‌شود، فرشته‌ای آن را می‌گیرد. در طبقی از نور می‌گذارد. بر لب قبر می‌ایستد. با صدای بلند می‌گوید: ای اهل قبور، درود بر شما، بگیرید این هدیه را که بستگان تان برای شما فرستاده‌اند. رسول اکرم (ص)

مردهای جدید که کارشون تاب داره کلا... اولش روشنفکرن میگن فقط خودش باشهههه من بشینم تماشایش کنم غذا حاضری میخوریم خودم درست میکنم اصلا نوکرشم هستم 

ولی چندماه بعد عروسی غر غر میکنن که چقدر بی هنری و فلان 

خدایی بیایید قبول کنیم آشپزی باید همه خانم ها بلد باشن 

ولی آشپزی خیلی عشقه:)

یکم فسنجون تو فریزر داشتیم که مادرشوهرم قبلا داده بود ظهر گرم کردم و برا اینکه این مرد غر نزنه که م ...

اشکال نداره عزیزم توام بگو بله مادرت بهتر میپزه بالاخره خیلی وقته داره میپزه وتجربه بیشتری داره

و بگو اره دستپخت خوبی داره 

اون موقع واسش شیرین تر میشی 

بعد دیگ نمیگه و تعریف دسپخت خودت میده 

ولی اگ ببینه نقطه ضعفته بیشتر بهت میگه 

🦋الا بذکر الله تطمئن القلوب،خدایاشکرت💚
اشکال نداره عزیزم توام بگو بله مادرت بهتر میپزه بالاخره خیلی وقته داره میپزه وتجربه بیشتری داره و ب ...

والا دلم میخواد بگم چه خوب از این به بعد آشپزی نمیکنم مامانت غذا بیاره -_- از خدامه 😁 مرسی از راهنماییتون

هر صدقه‌ای که برای مرده داده می‌شود، فرشته‌ای آن را می‌گیرد. در طبقی از نور می‌گذارد. بر لب قبر می‌ایستد. با صدای بلند می‌گوید: ای اهل قبور، درود بر شما، بگیرید این هدیه را که بستگان تان برای شما فرستاده‌اند. رسول اکرم (ص)