2737
2734
عنوان

متاهل هایی که تازه ازدواج کردین چند حقوق دارید

| مشاهده متن کامل بحث + 2100 بازدید | 100 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
اهان غیر انتفاعی هستی.والا دولتی هم خیلی می‌نالند میگن نهایتا ده تومن.معلمی اون عشقی که آدم داره مهم ...

اکثرا ادم ها پول دوستن

یعنی اصلا خیلی طالب دنیا شدن

پول به جونشون بسته شده

تاپیک اخرم رو. بخون

ببین چکار کردن 

ازدواج نکردم 

درامد بابام ۳ تا شغل داره اصلا مشخص نمیشه ولی خودش میگفت بالای ۴۰ زیر صد  

بازم ۶ امدن گرو عه ۷ عه 

عزیزای دلم تاپیک ، پادکست ، کتاب در باره ی کنترل خشم اگر میشناسین بهم بگید ممنونتون میشم 😄همونطور که از اسم کاربریم مشخصه اسمم هستی هست😁 (اسممو خیلی دوست دارم بابام انتخابش کرده) یک دختر مجردم مشغول تحصیل و تلاش برای اینده 😁 یک گل دیفن باخیا دارم ک خیلی دوستش دارم( درحال حاضر ۱۲ تا برگ داره انشالله ک درخت میشه بچم😉)  برای همگی یک زندگی سرشار از حس خوب و سلامتی و خوشی ارزو میکنم شمام اگر امضامو خوندین یک ارزوی قشنگ برام بکنید اگر تونستید به خودمم بگید چه ارزویی کردید😁 ( من یک دختر مجردم اون تاپیک شوهر بیشعور مربوط به یک کاربر دیگست) اگر جایی خواستید درد و دل کنین و کسی نبود منو تگم کنین من هستم🙈
2738
خداروشکر ایشالله خدا برکت بده  اگر دوست داشتین بگید موقعیت پیشرفتتون جی بوده

ممنون عزیز دلم 

شوهرم توی یه شرکت کار میکرد ، موقعیتش از اول خوب بود . 

چند وقت پیش سهام زیادی از شرکت رو خریدیم 

یه زمین فروختیم و کلی طلا ولی خداروشکر الان ذره ذره برمی‌گرده 

اکثرا ادم ها پول دوستن یعنی اصلا خیلی طالب دنیا شدن پول به جونشون بسته شده تاپیک اخرم رو. بخون ب ...

باشه عزیزم میخونم آره واقعا قبول دارم حرفتو.

شما چن سال سابقه داری؟چطوری شروع کنم؟غیر انتفاعی رو میگن نهایتا یه تومن دو تومن میدن .خدا رو شکر خوشحال شدم اینو گفتی.خدایی دیگه خیلی ظلمه در حق معلمای غیر انتفاعی

2706