2733
2739
عنوان

گوش دخترم خونریزی کرده

227 بازدید | 15 پست

سلام خانوما

دخترم ۲ سالشه، امروز بردم یه کلینیک زیبایی که خانم دکتر گوشش رو سوراخ کنه، چون گوشوارش حلقه ای بود گفت نمیشه از تفنگ استفاده کرد و به جاش از انژیوکت استفاده کرد. یه پماد بی حسی زد و بعد نیم ساعت گوشش رو سوراخ کرد. گوش سمت راستش رو خیلی عالی زد و اصلا بچم متوجه نشد ولی گوش چپ رو که زد جیغ دخترم بلند شد و شروع کرد به گریه و دست بردن به سمت گوشش😢😭دکترم هول کرد نمیدونم‌چی شد دیدم گوشش پر از خونه😭 همینجور خون میومد و به زور سرش رو گرم کردیم تا ساکت شد. خیلی حالم بده، پشیمونم، نکنه عفونت کنه گوشش؟! بعد نیم ساعت بازم کلی خون اومد! اصلا نمیزاره پماد هم بزنم😭😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

گوش دوم همه بچه ها واکنش میدن باید محکم میگرفتیش ، چیزی نیست مرتب چرب کن

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 

وای دخترمو۵ماهگی بردم سوراخ کردن چقدعذاب کشیدم تا۹ماهگی تلف شدبچه یهو کمبود وزن گرفت وهمش عفونت اخرش دراوردم الان یکسالشه نمیخوام دیگه سوراخ کنم

دشمن یک تک تیراندازکوراست ولی دوست خیلی خوب میدونه ازکجابزنه💔💔💔💔
2738
دکترش هول شد دومی رو یکم‌پایین تر زد، 

احتمالا بچه تکون بدی خورده 

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
وای دخترمو۵ماهگی بردم سوراخ کردن چقدعذاب کشیدم تا۹ماهگی تلف شدبچه یهو کمبود وزن گرفت وهمش عفونت اخرش ...

ای وای!! 

عزیزم

چقدر سخته‌مادر بودن

من واقعا خستم، دلم شکسته، حس میکنم اصلا مادر خوبی نیستم😢😭

ای وای!!  عزیزم چقدر سخته‌مادر بودن من واقعا خستم، دلم شکسته، حس میکنم اصلا مادر خوبی نیستم ...

منم همین حسو داشتم ازاون طرفم ذوق گوشواره دخترمو.فقط تندتند چرب کن وبچرخون شده شبانه روز۲۰دفعه.مبارکش باشه 

دشمن یک تک تیراندازکوراست ولی دوست خیلی خوب میدونه ازکجابزنه💔💔💔💔
2706