2737
2739
عنوان

کاهش عوارض واکسن....

| مشاهده متن کامل بحث + 454 بازدید | 50 پست
هزاران سال با طب علفی به قول ایشون مردمو درمان میکردن پس همه اونها بیسواد بودن فقط کسایی که طب مدرن ...

یه تبلیغ دیدم ایرانی نبود چوب اراک رو تبلیغ میکرد!

بیشترین مراکز حجامت رو انگلستان داره 

اصلا تاریخچه درمانگاهها تو ایران و .... همه اینها 

تو یه مستندی هست که وقتی میبینم فقط گریه میکنم

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم
کادر درمانی که وقتی یه بیمار اورژانسی میارن یه دستش تو جیبشه یه دستش با گوشی ور میره اسم بهتری براش ...

طب سنتی ای که بهترین استادش میاد از دندون پزشکها بابت تشویق به مسواک شکایت می‌کنه رو دارید با نتیجه قرنها تحقیق دانشمندان بزرگ که حاصلش شده علم پزشکی مقایسه می‌کنید؟ 😁

اگه اینجوریه که من مکالمه رو همینجا تموم می‌کنم. خوش باشید

There’s a fire starting in my heart. Reaching a fever pitch and it’s bringing me out the dark.Finally , i can see you crystal clear

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

طب سنتی ای که بهترین استادش میاد از دندون پزشکها بابت تشویق به مسواک شکایت می‌کنه رو دارید با نتیجه ...

شما که اهل تحقیقی پس یه سر برو اراک ببین وضعیت دندونهای مردمش چطوریه بعد راجع به مسواک پلاستیکی و چوب مسواک بحث کن

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم
کادر درمانی که وقتی یه بیمار اورژانسی میارن یه دستش تو جیبشه یه دستش با گوشی ور میره اسم بهتری براش ...

هیچ جای دنیا در برابر طب سنتی کارد ندارن جز ایران کلی کلینیک طب سنتی در کل اروپا و آمریکا صدها برابر ایران برای درمان ایجاد شده و بسیار شنیدم شکایت از ایرانیان ساکن اروپا و آمریکا که میگن اصلا دارو نمیدن  میگن برید آبلیمو وعسل بخورید نه قرص میدن نه آنتی بیوتیک زاویه دید اونا درمان با کمترین عوارض هست زاویه دید افراد متعصب در ایران هم متاسفانه مشخصه ادم‌متعصب حتی مقاومت میکنه در برابر تحقیق و پذیرش چیزی غیر ازآنچه بهش عادت کرده

2728
شما که اهل تحقیقی پس یه سر برو اراک ببین وضعیت دندونهای مردمش چطوریه بعد راجع به مسواک پلاستیکی و چو ...

شما حرف بعدیتم درسته. 

✋🏻

There’s a fire starting in my heart. Reaching a fever pitch and it’s bringing me out the dark.Finally , i can see you crystal clear
هیچ جای دنیا در برابر طب سنتی کارد ندارن جز ایران کلی کلینیک طب سنتی در کل اروپا و آمریکا صدها برابر ...

بیمار بیشتر برابر با فروش داروی بیشتر

هر بیمار برابر با یه مشتری !

وقتی نمک رو حذف میکنن و بجاش نمکی که همه خواصش رو میگیرن به خورد مردم میدن و بیماری چند برابر میشه

وقتی شیر رو با سفیدکننده آلوده میکنن

سبوس رو از نان میگیرن و....

چرا باید آگاه بشن ؟  وقتی مافیای دارو حتی دست برده تو گیاهان خودرو و افرادی که کورکورانه به خاطر تیپ و پزش حمایت میکنن انتظار زیادی نمیره

2740
مگه وضع دندوناشون چجوریه؟ از چی استفاده میکنن

چوب اراک 

که بهترین مسواک هست و کمتر دچار پوسیدگی میشه

چون هم لثه ها تمیز میکنه هم جرمگیر طبیعی هست

طب سنتی ای که بهترین استادش میاد از دندون پزشکها بابت تشویق به مسواک شکایت می‌کنه رو دارید با نتیجه ...

اقا من یه کلیپ دیدم یارو داشت کرم سفید از لای دندون مرده در میاورد🤐

هرکسی بوسه ستاند ز لب یار کسی...بی گمان دست در آغوش نگارش ببرند
من شنیدم تاثیری نداره 😔

هر چیزی درمان داره مگر مرگ

چیه جدیدا همه جا این حرف پر شده که برید حجامت و فصد خون عوارض واکسن از بین بره؟

با این چرت و پرتای بدون پایه و اساس علمی برای حجامت کارا بازاریابی می کنید؟

تا حالا شده حس کنی خدا داره پا به پات اشک می ریزه؟اون موقعی که حاجتی داری و به صلاحت نیست و بی تابی می کنی میگی خدایا آخه چرا؟خدا برای غصه خوردنت برای عجول بودنت برای بی تابیت پا به پات اشک می ریزه . من این لحظه رو حس کردم 💛🧡❤
ممنون🌹

سلامت باشین بزرگوار 🌹🌹

2706