2737
2734
عنوان

کاهش عوارض واکسن....

454 بازدید | 50 پست

برای کاهش اثرات واکسن اگر نگرانید باید حتما حجامت در موضعی که واکسن زدیدحجامت عام در پشت انجام بدین حتما هم فصد خون انجام بدین حتی شده یک رگ و چند مرتبه این کار باید مرتب انجام بشه تا اثرات منفی واکسن از بین بره از جمله عوارض شایع واکسن غلظت خون هست که عوارض زیادی ایجاد میکنه و انجام فصد و حجامت مرتب باعث کاهش آیت اثرات خواهد شد پس اگر درآینده نگران عوارض واکسن‌ها هستید اگر این کارو مرتب انجام بدین انشالله اثراتش کاهش پیدا خواهد کرد 

واکسنِ چی؟

خواهش می‌کنم برای پدربزرگم دعا کنید. دیابت زده به چشمش شبکیه‌ش پاره شده. همه جوابش کردن. ۶ خرداد دارم می‌برمش شیراز پیش بهترین فلوشیپ شبکیه. التماستون می‌کنم یه صلوات بفرستید که دکتر بگه با عمل درست میشه. بگید تا منم براتون صلوات بفرستم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اره حتما ۹۹ درصد خانوما بخاطر پریودهاشون کم خونی شدید دارن یه فصدم بکنن ک دیگ بهشون خون وصل کنن :/

فقط 6 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
واکسنایی که برای کرونا زدهذشد

الان فصل حجامته

بهتره دو هفته قبلش سکنگبین یا کاهو یا کاسنی بخورین بعد برید حجامت

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم
واکسنایی که برای کرونا زدهذشد

نزدم شکر خدا

خواهش می‌کنم برای پدربزرگم دعا کنید. دیابت زده به چشمش شبکیه‌ش پاره شده. همه جوابش کردن. ۶ خرداد دارم می‌برمش شیراز پیش بهترین فلوشیپ شبکیه. التماستون می‌کنم یه صلوات بفرستید که دکتر بگه با عمل درست میشه. بگید تا منم براتون صلوات بفرستم.
2738
اره حتما ۹۹ درصد خانوما بخاطر پریودهاشون کم خونی شدید دارن یه فصدم بکنن ک دیگ بهشون خون وصل کنن :/

فصد اتفاقا باعث درمان کم‌خونی میشه راجع به چیزی که اطلاع ندارین لطفا تا تحقیق کامل نکردین قضاوت و پیش‌داوری نکنین

بچه ای غلظت خون داره چی

بچه غلظت خون داره ؟ چند سالشه ؟

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم
الان فصل حجامته بهتره دو هفته قبلش سکنگبین یا کاهو یا کاسنی بخورین بعد برید حجامت

روز حجامت مطلقا تخم مرغ چربی و لبنیات نباید مصرف بشه خصوصا تخم مرغ و هرچیزی که تخم مرغ داره مثل ماکارانی انواع کیک و شیرینی و..

فصد اتفاقا باعث درمان کم‌خونی میشه راجع به چیزی که اطلاع ندارین لطفا تا تحقیق کامل نکردین قضاوت و پی ...

حوصله بحث با بی سوادان رو ندارم.شما درست میفرمایید

فقط 6 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
2706