2733
2734
عنوان

مردا خراب شدن! از خودشون رفتن

| مشاهده متن کامل بحث + 4784 بازدید | 268 پست
واقعا!!  قبلا مردها عوضی بودند اما هر چی میگشتن کسی پیدا نمی شد برمیگشتند سر خانه زندگی خودشون& ...

ک الان متاسفانه خونه زندگی نمونده واقعا آدم ب یسری زندگیا نگاه میکنه هنگ میکنه زن شوهر هر دو با اینکه میدونن بهم دیگه خیانت میکنن ولی باز کنار همدیگه هستن این چ زندگی چ ازدواجی اخه من موندم  حالا فکر کن این وسط ی بچه باشه بیچاره اون بچه ک پدر مادرش اینطور آدما باشن  بعضیا ولی دیگه سمی رو رد کردن روانی شدن زندگی مگه همش جسمه اخه روح پ چی آرامش پ چی ....

وقتی صبح زود⏰بدلیل کاهلی ازخواب برخاستن راب تعویق می اندازید این جمله را در ذهن مرور کنید:باید برخیزم و کاری را انجام دهم که برازنده یک انسان است💙🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پسرا با کی خیانت میکنن خب زنا هم همینطورن!زن و مرد باهمن

خو بنظرت مشکل از کدومشونه؟

وقتی صبح زود⏰بدلیل کاهلی ازخواب برخاستن راب تعویق می اندازید این جمله را در ذهن مرور کنید:باید برخیزم و کاری را انجام دهم که برازنده یک انسان است💙🌱
2728
2740
اصلا اينطور نيست حداقل به شوهرم پدرم و برادرام اطمينان صد درصد دارم 

هر کی نظر خودشو داره ولی اعتماد ندارم به هیچکس حتی برادر و پدر خودم 

شاید باشن مرداییکه سالم مونده باشن ولی نود و نه درصد و نه دهم درصد همینن

نترس که با دیگری خو کند او با تو چه کرد که با اون کند🙂
نگاهی به وضعیت جامعه بندازی میبنی.  بعضی خانم ها شروع کننده ی ماجرا بودن.  و همچنان بر ه ...

دليلش نه هرزگي خانماس نه بي بندو باري دليلش فقط يه چيزه تربيت نادرست قوانين اشتباه وسيستم فكري غلط جامعه اي كه مدام ياداور ميشه مرد نميتوانه خودشو كنترل كنه انتظار داريد مرد چي بشه ؟؟ جايي كه قوانين حمايت از زن دركمترين حد ممكنه و،،، 

هردو کسیو مجبور ک نمیشه کرد

اشتباه از نظر من بارها گفتم اینو مردااا هر چقدر عوضی ذات خراب لاشی ....‌‌هم ک باشن متاسفانه بعضی از خانوم هستن ک قبولشون میکنن عزیز وگرنه وقتی قبول نکنن بزن طرفو لهش کنن مردا هیچ غلط بیجای نمیتونن انجام بدنع از ماس ک برماس متاسفانه 

هر کی نظر خودشو داره ولی اعتماد ندارم به هیچکس حتی برادر و پدر خودم  شاید باشن مرداییکه سالم م ...

من و شوهرم گوشيمون رمز نداره حساب ماليمون مشتركه هردو ميدونيم اونيكي كجاس دليلي براي خيانت ندارم واقعا دليلي نيست وقتي اگه دل يكي بلرزه راحت ميتوانه بذاره بره هر دومون هم توان مالي داريم هم توان اداره خودمونو دليلي نداره بهم دروغ بگيم 

نگاهی به وضعیت جامعه بندازی میبنی.  بعضی خانم ها شروع کننده ی ماجرا بودن.  و همچنان بر ه ...

پوشش هیچ ربطی  ب اصالت طرف نداره عزیز  

اما موافقم باحرفتون مشکل ارثز بعضی خانوماس ک راحت قبول میکنن طرف رو بیجای اینکه بزن طرف لهش کنن حالا مردا هر چقدر هم عوضی....باشن بازم خانوما اجازه ندنع هیچه

مردی که خیانت نکرده هنوز لو نرفته 

همه مثل همدیگه نیستن عزیز یکیش داداش خودم هستن هنو آدمای ک اصالت دارن گرچه کمه متاسفانه