2733
2739
عنوان

مردا خراب شدن! از خودشون رفتن

| مشاهده متن کامل بحث + 4783 بازدید | 268 پست
خیلی تاپیک نخوندم ولی یسری زن دخترا خیلی بی جنبه و هول مرد متاهل میشن هرچقد بگیم جنس مرده طرف یوقتا ...

بخدا من شوهر خواهرم مغازه جواهر فروشی داشت 

خانما میومدن مغازه اکثرا خودم با چشم خودم دیدم نه یکی نه دوتا بالغ بر ۲۰ نفر چطور عشوه میومدن و کرم ریزی البته خدارو شکر شوهر خواهر من حرکتی نکرده ولی خب خواهرم همیشه استرس داشت

یه سوال داشتم از شما به عنوان یه مرد بنظرتون مردی که خیانت میکنه ممکنه زنش رو هم دوست داشته باشه و ...

اره دوسشون دارن اگه میرن سراغ یکی دیگه صرفا جهت تنوع طلبی و هوسه...تموم ک شد میان سر خونه اول ولی بعضیا دخترایی رو گیر میکنن ک عقلشونم میدزدن

کاربری آقا هستم،،،،پرورده کوردم ایلام خاکمه....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😐😐عصبی انگاری ها  مگه پیشنهاد بی ادبی دادش!مگ من گفتم عاشق طرف شدم عشق ب شناخت ساخت میشه ن ه ...

ن بابا عصبی چرا😂

خودتون گفتین تو چت فهمیدم گفتم شاید چیزی گفته

بلاخره خدا بهم عقل داده و قدرت تصمیم گیری خودتون بهتر میتونین انتخاب کنین

ن بابا عصبی چرا😂 خودتون گفتین تو چت فهمیدم گفتم شاید چیزی گفته بلاخره خدا بهم عقل داده و قدرت تصم ...

خدا روشکر گفتم شاید ردی کردم با حرفام اعصابتون رو😆

اگ از خط قرمزهام رد شده بودش ک تا الان دهنش پر خون شده بود ناگفته نمونه ک بوکس کار میکنم استادمم داداشمه😁😂 

بهرحال سپاسگزارم بابت وقتتون جناب و با نظرتون کمکی ک کردین بهم مچکرم موفق باشید🙏🏻🌱

وقتی صبح زود⏰بدلیل کاهلی ازخواب برخاستن راب تعویق می اندازید این جمله را در ذهن مرور کنید:باید برخیزم و کاری را انجام دهم که برازنده یک انسان است💙🌱
2731
خدا روشکر گفتم شاید ردی کردم با حرفام اعصابتون رو😆 اگ از خط قرمزهام رد شده بودش ک تا الان دهنش پر ...

ن بابا خاهش میکنم کاری نکردم 

قربون اون مشتای کوچیکت برم بوکسور نکشی مارو😂

این حرفت اگه نشأت گرفته از ذهن مردسالارانه ات نداره پس چیه؟! 

واقعا حوصله توضیح دادن خودم ندارم

من اینو میگم به عنوان کسی که شوهر خواهرش آدم خیانت کار مریضی بود یه سری از مردان مریض و تنوع طلب هستن 

در اون شکی نیست ولی استارتر میگه مردا بد شدن من این مثال زدم بگم که فقط نباید گفت مردها بد شدن 

خیلی از زنها و دخترا 

حالا شما از روی یه جمله میخای بگی من مرد سالار هستم دیگه اون برداشت شماست 

2740
بله ما این زنا هستیم که باعث شدیم مردا هرکاری دلشون میخواد بکنن

مثل اینه بگی من گناه میکنم تقصیر شیطانه اون گولم زد!

در حالی که خودت با اختیار و انتخاب خودت این کارو میکنی درسته؟ مرد هم اگه واقعا مرد و آقا باشه به اشوه‌گری و لاس زدن زن دیگه خر نمیشه خیانت کنه

خبری نیست🐊🌵
ن بابا خاهش میکنم کاری نکردم  قربون اون مشتای کوچیکت برم بوکسور نکشی مارو😂

از قدیم گفتن فلفل نبین چ ریزه بشکن ببین چ تیزه 👊🏻🏃🏻‍♀️

وقتی صبح زود⏰بدلیل کاهلی ازخواب برخاستن راب تعویق می اندازید این جمله را در ذهن مرور کنید:باید برخیزم و کاری را انجام دهم که برازنده یک انسان است💙🌱

خیلی از دختر و پسرا اینطوری شدن 

همه چیو عادی سازی کردن .... 

چن سال دیگه خدا خودش ب داد ملت برسه 

چ فسادایی ک  نمیکنن ..

نی نی سایتی عزیز اگه با موضوع تاپیکم مخالفی لطفا پست نزار و رد شو و اگه با نظراتم مخالفی ریپ نزن و دعوا را ننداز ممنون
اره دوسشون دارن اگه میرن سراغ یکی دیگه صرفا جهت تنوع طلبی و هوسه...تموم ک شد میان سر خونه اول ولی بع ...

از کامنتات‌ متوجه شدم که خیانت مردا رو بخاطر غریزه توجیه میکنی و فکر میکنی ممکنه خودت هم خیانت کنی درسته؟

خیانت یه اتفاق یا رخ داد غیر منتظره نیست خیانت یه انتخابه یه تصمیم اختیاریه‌!!

وگرنه پسر پولدار هم زیاده و میشه بگیم چون خانوما از مردای پولدار حامی که رفاه آیندشونو فراهم کنن خوششون میاد و دست خودشون نیست خیانت میکنن 

خیانت هیچ جوره قابل قبول نیست و فقط به ذاته و اختیاره نه به تربیت و اثر پذیری جامعه یا عشق ...

خبری نیست🐊🌵
2706