2733
2739
عنوان

مردا خراب شدن! از خودشون رفتن

| مشاهده متن کامل بحث + 4783 بازدید | 268 پست
خودشون قیمت میدن بیحیاها

منو رفیقم بودیم تو فردیس بعد دختره خوشگل بود رفیقم دفت طرفش شماره دادو برگشت گفت دختره کاسبی میکنه گفته دانشجوم برنامه ای۱۵۰۰من دلم واسع اون پدر مادری میسوزه ک الان بخودشون میگن دخترم دانشجوه و زمانی کسی میشه واسع خودش

کاربری آقا هستم،،،،پرورده کوردم ایلام خاکمه....
شب دراز است و قلندر بیدار

من از اونجای خیلی آدم رک هسم ت خانواده خدا رو شکر خوبی بزرگ شدم ک بیشتر از اینکه بابا مامانم باشن رفیقم هستن خلاصه بگم براتون من از ی آقای ت عمرم ۲۳ سالمه خوشم اومدش رک بهش پیم دادم گفتم طرف اوکی بودش گفتش دوسم داره گفتش ببینمت من اوکی دادم اما ت چت از حرفاش ترسیدم ازش فرار کردم بعد ۸ ماه اینا دوبار پیم دادم گفتم این بار تلاش میکنم شاید بشناسمش حسرت نشه فردا ت دلم برام اگه خراب بود ک میپاکمش اگ هم ک ن هیچی دیگه خلاصه بازم روی خوش نشون داد ی موضوع پیش اومدش گفتش فهمیدم اهل ازدواج نیست منم گفتم اهل رابطه بی ارزش پوچ نیستم بعدشم منم نمیخوام صددرصد باهات ازدواج کنم ازدواج مگه الکیه خاله بازیه [چون واقعا فعلا درسو کار هدفهام اولویت برام] گفتش میخوام ببینمت [البته منو میشناسه دیده چن بار بابت ی کارم]منم قبول کردم و زمان خواستم ازش [مشکل دیگه اینجاس ک من کلا اعتماد نمیکنم ب آدما جز خانوادم حتی ب رفیقام هم اعتماد ندارم  البته ت جمع اونی بخند روانی بازی داره اون منم اما با مابقی مردم بیش از حد سرسنگینم دس خودمم نیس]برای همین محبت آمیز نمیتونم حرف بزنم باهاش چن هفته شده طرف فکر میکنه ت آب نمک گذاشتمش درحالی که من میترسم فقط نمیدونم هم چرا از اولش هم گفتم بهش حد و مرز چهارچوب دارم اهل رابطه بی قید...نیستم اونم قبولش کرد گفتش خیانت اینا نباشه ت رابطه دوستیمون از این حرفا    ببخشید زیادی شد😐

وقتی صبح زود⏰بدلیل کاهلی ازخواب برخاستن راب تعویق می اندازید این جمله را در ذهن مرور کنید:باید برخیزم و کاری را انجام دهم که برازنده یک انسان است💙🌱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ازدواجم شرط اول زندگی کردن باازدواج لذت همدم و مونس نمیبری ولی با آدمش🌹

خودتون جوابتون رو گفتین آدمش الان بیشتر آدما سمی شدن مار انسان پیدا نمیشه اگ هم بشه کمه متاسفانه حقیقت داره

وقتی صبح زود⏰بدلیل کاهلی ازخواب برخاستن راب تعویق می اندازید این جمله را در ذهن مرور کنید:باید برخیزم و کاری را انجام دهم که برازنده یک انسان است💙🌱
من از اونجای خیلی آدم رک هسم ت خانواده خدا رو شکر خوبی بزرگ شدم ک بیشتر از اینکه بابا مامانم باشن رف ...

خاهش میکنم

اولش حجب و حیای ی دختر اجازه نمیده ک ب پسری درخاست بده اونم ازدواج

دوما شما ک دوبار فهمیدین پسره اهل ازدواج نیست پس چرا میخاین باااش باشین یکم ارزش قائل شو بعدش میبینی آسیب خوردی ازش

دوما هنوز ک سنی نداره ازدواج رو ببخیال

2728
خاهش میکنم اولش حجب و حیای ی دختر اجازه نمیده ک ب پسری درخاست بده اونم ازدواج دوما شما ک دوبار فهم ...

چ ربطی ب حیا داره اخه آقایون حسشون رو بگن گناه نیس ب ما خانوما میرسه گناه مگه ما قلب نداریم این چ دیدگاهی دارین اخه ب خانوما خالق ما دو تا قلب خلق کرده ک هیچ فرقی نداره بعدشم من درخواست ازدواج ندادم گفتم ازت خوشم میاد البته قبلش آمارشو زدم ک ببینم چی ب چیه  من ک گفتم اولویت من فعلا ازدواج نیس الان فقط درس کارم و هدفهام مهمه برام ازدواج هم ب زمانش بعد ۷ یا ۸ بعد اونم معلوم نمیکنه شایدم بیشتر 

ازش خوشم میاد خب اهل اینطور رابطه دوستی نبودم ک اولین حسی ک دارم دس خودم نیس ک متاسفانه فقط نمیدونم چرا میترسم ازش 

خودتون جوابتون رو گفتین آدمش الان بیشتر آدما سمی شدن مار انسان پیدا نمیشه اگ هم بشه کمه متاسفانه حقی ...

خب گفتم ک با آدمش ولی ازدواجم خوبع

چ ربطی ب حیا داره اخه آقایون حسشون رو بگن گناه نیس ب ما خانوما میرسه گناه مگه ما قلب نداریم این چ دی ...

خب خدا حجب و حیارو ب خانما داده وگرنه اگه اینطور نبود پسرا مینشستن دخترا میرفتن خاستگاری اینو حالا ولش..اگه قصد ازدواج ندارین بقول خودتون پس فقط میخاین باهاش دوست بشین؟؟؟؟؟

خب خدا حجب و حیارو ب خانما داده وگرنه اگه اینطور نبود پسرا مینشستن دخترا میرفتن خاستگاری اینو حالا و ...

همون خدا نگفتش قضاوت نکنید آیا جناب حیا رو ت چی میدونی شما من ت خانواده مردسالاری بزرگ نشدم همیشه بقول بابام یاد گرفتم مرد زن هیچ فرقی باهمدگ ندارن اینکه شما شجاعت ی خانومو ندیده میگیرید ت این ملت متاسفانه مردسالاری خانوم فقط باید لال باشن ک من اینو یاد نگرفتم افتخار هم کینم ک یاد نگرفتمش 

بله میخوام بیشتر بشناسمش رفتارشو آنالیز کنم ببینم چطور ادمیه نمیخوام فردا روزی بشه برام حسرت ک با خودم بگم ای کاش فرصت میدادم بهش شاید داستانمون طور دیگه رقم زده میشدش

2740
همون خدا نگفتش قضاوت نکنید آیا جناب حیا رو ت چی میدونی شما من ت خانواده مردسالاری بزرگ نشدم همیشه بق ...

مبارکتون باشع ولی پسره اهلش نیست 

این رابطه یکطرفس

خدا کنه اشتباه کنم

خوشبخت بشی باهاش

مبارکتون باشع ولی پسره اهلش نیست  این رابطه یکطرفس خدا کنه اشتباه کنم خوشبخت بشی باهاش

از کجا میدونی یکطرفس؟ 

یعنی نمیتونی الکی حرفاش 

از کجا میدونی یکطرفس؟  یعنی نمیتونی الکی حرفاش

از کجا میدونی نظرتون رو بگو چرا حس میکنی یطرفس خو بگو منم بدونم 

از کجا میدونی نظرتون رو بگو چرا حس میکنی یطرفس خو بگو منم بدونم 

وقتی ی پسررر یکی رو بخاد پیشنهاد بی ادبانه یا حرفی نمیزنه اصلاااااا وقتی عشق باشع هوسی نیست بخداااا...برو دنبال زندگیت خوشگلی و جداب بودن معیار نمیشه

خب گفتم ک با آدمش ولی ازدواجم خوبع

یه سوال داشتم از شما به عنوان یه مرد

بنظرتون مردی که خیانت میکنه ممکنه زنش رو هم دوست داشته باشه و برایش مهم باشه اما با این حال خیانتم بکنه ؟

من خودم میگم نه اما اطرافم دیدم که خیانت میکنن و با خانمشون هم خیلی خوبن مسافرت و...اینا البته خانمشون در جریان خیانت های اون آقا نیس

وقتی ی پسررر یکی رو بخاد پیشنهاد بی ادبانه یا حرفی نمیزنه اصلاااااا وقتی عشق باشع هوسی نیست بخداااا. ...

😐😐عصبی انگاری ها 

مگه پیشنهاد بی ادبی دادش!مگ من گفتم عاشق طرف شدم عشق ب شناخت ساخت میشه ن همینطوری 

چتونه خب بیخیال ممنونم بابت نظرت 

2706