2737
2734
عنوان

مردا خراب شدن! از خودشون رفتن

| مشاهده متن کامل بحث + 4783 بازدید | 268 پست
خب میدونن ک شب برگردن شما هستین در خدمتشون آشپزی کارای خونه و...خیالشون از بابت شما راحته ببرونم یکی ...

این هول و بی ارزش و بی اصالت بودن نیست پس چیه؟ بی لیاقتی و حیوان صفتی نباشه چیه؟

الان که نگاه میکنم میگم دخترا خوب میکنن دنبال پول پسرم چون پسر هم دنبال هوسه نه خود دختره

خبری نیست🐊🌵

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سیو ذهنم میکنم حرفاتو دمتگرم ک رک گفتی 👌🏻

خاهش میکنم

هروقتی پسری با خانوادش اومد خونتون اون شمارو میخاد دوما این دلیل نمیشه ک بعدش از شما بهتر بببنه خیانت نکنه پس دنبال ادمی باش ک بتونی قلبتو بهش بدی و بخوبی ازش نگهداری کنه...وقتی لیلی شوهرش مرد ب مجنون خبر دادن ک شوهرش مرده دیگه میتونی باهاش ازدواج کنی مجنون گفت من الانشم باهاش زندگی میکنم دنبال ذات پاک باش ...اگع پسری اومد سمتتون یا ب اسم خاستگاری میخاست باهاتون آشنا بشع اشکال نداره قبول کن ولی امتحانش کن دیگه خودتون میدونین چجوری

کاربری آقا هستم،،،،پرورده کوردم ایلام خاکمه....
2731
چون تو خونشونه...مردا زود تحریک میشن من الان خودم مردم میدونم دیگه...خیالشون از بابت شما راحته ک هست ...

تو خونشونه قابل قبول نیست

ما اختیار دار خودمونیم اراده کنیم هرچیزی میشیم به بهونه غریزه و هومورن خیانت قابل توجیه نیست

ما زنا هم محبت خواهیم مسوهر پسری که بیشتر قربون صدقه بره و محبت کنه باید خیانت کنیم؟

البته که دختر خیانت کار هم هست 

خبری نیست🐊🌵
2740
 همشون اینجورن یا نصفشون؟

من خودم ی دختره بود دوسش داشتم همش میرفتو میومد هربارم۴ماه طول کشید اینقدر دوسش داشتم نمیدونم هوووس چیه یبارم گفت بیاخونمون ی شب کسی نیست گفتم من ی شب نمیخامت من دوست دارم هر شب کنارم باشی اخرشم بیخبر رفت و رفت۱۱ماهه بخدا..۹۰درصدشون اینجورین مگر دنبال ادم ذات خوب بگردی...ماکه ی بچه ففبر باش ن معشوق بچه پولدار

واقعا با این وضع نمیشه ازدواج کرد 

1402/1۲/۲۹ 🥲🖤🖤 ولی هیچ چیز زیباتر از این نیست که پس از دل مردگی دراز ، بار دیگر نور در وجود تو سر بردارد...🙂 👤ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ و شکیرا هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!! پس رها کن سرزنش رو ...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...فلذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است...🚶‍♀️🚬 اگر بخوام وضعیت و حالِ روحیِ الانم و توصیف کنم باید بگم: دریا طوفانی ؛ قایقم سوراخه ؛ پاروم شکسته ؛ خودمم خسته ام ؛ خیلی خستم ؛ خیلی خیلی خستم ؛ از کوسه هم میترسم ؛ اما ادامه میدم .. ☠️ 🥺🥰 ترجیح میدم بترسم ؛ بجنگم ؛ شکست بخورم تا که بترسم ؛ فرار کنم و بعد حسرت بخورم 😜 این بزرگترین دلیلیه که دارم ادامه میدم ...🚶‍♀️🤙از شکست نترسید ، از این بترسید که "سال آینده دقیقا همان جایی باشید که امروز هستید "🤌
مهم همین وقتاس‌ عشق و تعهد واقعی اینجا خودشو نشون میده  مثل این میمونه بگی من گناه کردم چون شی ...

وای از ان روزی ک هوس بر عقل بر تعهد غلبه کنه اونجاس ک مرد تبدیل ب نامرد میشه...آزادیم زیاد خوب نیست باعث همه خیانتا همین ازادی ب اسم فرهنگه ک طرف خودشو ول میکنه مررردم دل میبازه اینا شیطانن صفتن

چرا نمیگی تعداد پاااا دادن های مفت و رایگان زیاد شده؟؟؟

بررررخی دختر مجرد و برررخی زنان مطلقه چجوری رحم نمیکنن و دنبال آقایونن؟؟؟

قبلاً میخواستن غلطی کنن باید میرفتن خیابون مخصوص هفت جا قایم میشدن مردا تا پیدا کنن ، الان جلو در خونه جلوی ززززن طرف آمار میدن

و خروسس هم سست عنصر

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
چون من خیلی رک همون اول گفتم باید وقت بذاری برام چون رابطه جدی می‌خوام نه صرفا دوستی !  برگشت ...

باز خوبه صداقت داشت

خیلیا به اسم ازدواج طرفو به بازی میگیرن 

1402/1۲/۲۹ 🥲🖤🖤 ولی هیچ چیز زیباتر از این نیست که پس از دل مردگی دراز ، بار دیگر نور در وجود تو سر بردارد...🙂 👤ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ و شکیرا هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!! پس رها کن سرزنش رو ...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...فلذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است...🚶‍♀️🚬 اگر بخوام وضعیت و حالِ روحیِ الانم و توصیف کنم باید بگم: دریا طوفانی ؛ قایقم سوراخه ؛ پاروم شکسته ؛ خودمم خسته ام ؛ خیلی خستم ؛ خیلی خیلی خستم ؛ از کوسه هم میترسم ؛ اما ادامه میدم .. ☠️ 🥺🥰 ترجیح میدم بترسم ؛ بجنگم ؛ شکست بخورم تا که بترسم ؛ فرار کنم و بعد حسرت بخورم 😜 این بزرگترین دلیلیه که دارم ادامه میدم ...🚶‍♀️🤙از شکست نترسید ، از این بترسید که "سال آینده دقیقا همان جایی باشید که امروز هستید "🤌
2706