2733
2734
عنوان

کسایی که آنلاین شاپ دارن بیان لطفا

153 بازدید | 36 پست

من یه مدته جایی کار میکنم

اما الان خسته شدم میخوام کار خودم رو شروع کنم یه مدت شمع سازی میکردم یه تعدادی فروختم اما به چشم هنر بهش نگاه میکردم و هیچوقت شغلم حساب نکردم

الان میخوام آنلاین شاپ لوازم آرایشی بزنم با حقوق که هر ماه میگیرم با کمترین سود 

چیکار کنم پیجم بره بالا فروش داشته باشم؟

تصمیم درستیه به نظرتون؟

همون شمع بهتره  دست توش زیاد نیست من یکی دوتا دارم شمعاشون واقعا خاص و تکه  فروششونم زی ...

کلا خیلی هزینه کردم سرش اما واقعا فروش نمیره سود نداره

همون هم مغازه ها گذاشتم فروش رفت الان قالبام رو دستم موند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من با یک تومن انلاین شاپ زدم نزدیک ب س ماه پولم اومد هشت میلیون بااینکه کلن تو دیوار مدرسمون لوازم ارایش میفروختم

ای خدایی که آهن را بر داوود نرم کردی ، قلب او را نیز بر من نرم گردان
2731
من با یک تومن انلاین شاپ زدم نزدیک ب س ماه پولم اومد هشت میلیون بااینکه کلن تو دیوار مدرسمون لوازم ا ...

آنلاین شاپت چی بود؟چجوری تبلیغ میکردی؟الان سر همون کاری؟

باید گنده های کار تو فالو کنی 

با همکارات گروه بزنی تعامل کنید لایک شیر کامنت بزارین برای هم 

ریلز با اهنگ ترند و معرفی محصول بزاری 

مزایا و معایب محصول تو بگی 

آموزش بزاری چه کرمی خوبه چه رژی خوبه 

اینطوری به مشتری سود میرسونی و اعتماد بالا میره 

و عکس و ریلز با کیفیت از محصولاتت 

پیجت هم تم و پروفایل خوب داشته باشه حرفه ای 

توی استوری هم فعال باشی بیشتر فروش توی استوری های

برو حالش ببر هر کی اینارو نمیگه

2740

من انلاین شاپ ارایشی دارم

به شدت زیاده

همه قیمتا رقابتی

یه جنسی رو هزار تومن گرون تر از بقیه بدی میریزن سرت😄 ولی صدهزار تومن کمتر بدی مشکلی نیست😄

خیلی کار سختیه اصلا نگاه به ظاهر قشنگش نکن...

اگه واسه سرگرمی بزنی خوبه فقط به فکر درامدش نباشی

باید گنده های کار تو فالو کنی  با همکارات گروه بزنی تعامل کنید لایک شیر کامنت بزارین برای هم&n ...

مرسی عزیزم😍

حقیقتش محصول زیادی نمیخوام الان بیارم خب 

این مشکل ساز میشه؟

آنلاین شاپت چی بود؟چجوری تبلیغ میکردی؟الان سر همون کاری؟

میخواستم مغازه فروش لوازم ارایشی بزنم دیگ افتادم تو امتحانای ترم بیخیالش شدم

من از جوانرود لوازام ارایشی عمده خریدم بعد توروبیکا چنل زدم بعدعکس لوازمو میزاشتم از اون ورم ایدی چنلمو با ی متن تبلیغی چاپ کردم دادمش به رفیقام بین مدراس مختلف پخش کردن

سریع لوازما فروش رفتن

بعد اومدم‌کلی کلاه خریدم اومدم همره لوازم ارایشا تو دیوار اگهی گذاشتم کلی مشتری جذب کردم

فقط چون تو دیوار همشهریام ازم خرید میکردن مغازه نداشتیم مجبوری بابامو اینا وسایلو میبردن درخونه طرف

عزیزم من آنلاین شاپ آرایشی دارم درآمدم خوبه باید یه برند خوب برداری من اوریفلیم کار میکنم آفرهای شرکت برای نماینده هاش عالیه سود فروششم خوبه بیشتر لوازم خونم الان جوایز شرکته به نظرم جایی انرژیتو بزار که بیارزه خواستی بیشتر توضیح بدم پیام بده

تو باسلام غرفه بزن.

تو روبیکام چنل بزن.

سعی کن از عمده ترین شهرا خریدکنی مثل بانه مهاباد جوانرود.

من انلاین شاپ ارایشی دارم به شدت زیاده همه قیمتا رقابتی یه جنسی رو هزار تومن گرون تر از بقیه بدی ...

هفته ای یه سفارش هم بگیرم برام عالیه میدونی کمتر هم‌ میدم کلا میخوام تلاش کنم و بی مصرف نباشم همین که از تلاش خودم پول در بیارم برام مهمه

مرسی عزیزم😍 حقیقتش محصول زیادی نمیخوام الان بیارم خب  این مشکل ساز میشه؟

من خودم هنوز پیج مو نزدم ولی دیدم طرف یکماه نشده با همین کارها ویو های بالا گرفته از 5 کا شده 30 کا 

یا توی یک ماه فعالیت مداوم از 800 تا شده، 5 کا 

اینم یادم رفت باید یک روز درمیون پست بزاری و فعال باشی، توی پیج کله گنده هام پیام بزار دیده شی، اگه توی شمع متخصصی  و علاقه داری بهش همون بفروش کارهای شیک و بروز درست کن 

اگه علاقه هم نیاری جنس تو از کم بیار بفروش و کم کم زیاد کن ایرادی نداره عزیزم 

2706