2737
2734
منم از دوران دانشگاه و مدرسه کلا هیچ دوستی ندارم . اما تو هر جمعی میرفتم ب منم میگفتن فکر  میکر ...

فک کنم برا همینه 

برای حاجتم اگه میشه یه صلوات بفرس قربة الي الله🌸

اسی منم دوستی ندارم ...دوران مجردیم چندتایی هم کلاسی داشتم خوب بوریم ازدواج کردیم دیگه ارتباط کمشد 

الانم سالهاست تنهام با همسرم وقت میگذرونم 

بقول شما راحت حرف میزنم بیرون میرم ..سختم نیست

ولی تو ارتباط گرفتن کلن خوشم نمیاد ینی طرف مقابل خودشو میگیره منم کلم خوشم از چوس کلاس اومدن نمیاد و اهمیت نمیدم....یکی هم بود ازآشناهای شوهرم ..سعی کردم ارتباطبگیرم با خانمه ولی ی جوری بود حرف نمیزد و منم ب شوهرم گفتم دعوت کردن رد کن ..جالب اینجاس کلی از ما پایین تر بودن ولی همش کلاس میزاشت جوری ک میخواست نشون بده ما ازش پایین تریم ...خلاصه هم چهره هم خوشگلی هم لباس پوشیدنم اوکی ولی نمیدونم چرا طرف زورش میاد بخواد حرف بزنه

اگه خدا بود ما این همه درد نمیکشیدیم 🫠

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اسی منم دوستی ندارم ...دوران مجردیم چندتایی هم کلاسی داشتم خوب بوریم ازدواج کردیم دیگه ارتباط کمشد&n ...

من الان راضیم هرچی ارتباطات محدود تر بهتر چون زندگی خصوصی و حریم اینو ایجاب میکنه

2728
آره و در این صورت ما باید خودمون  تلاش میکردیم  . ک نکردیم

دقیقا من الان میخوام ریشه یابی کنم ک این مشکل برا بچه ام پیش نیاد

من الان راضیم هرچی ارتباطات محدود تر بهتر چون زندگی خصوصی و حریم اینو ایجاب میکنه

اره ..منم همین فکرو میکنم ..چون احساس میکنم آدم متاهل وقتی رفیق دوست بخواد داشته باشه ناخداگاه حریم زندگیش بهم میریزه ..

اگه خدا بود ما این همه درد نمیکشیدیم 🫠

دقیقا من پارسال محل کار با یکی دوست شدم ب اصرار خودش .بعد همش میگفت میخام بیام خونه ت ، تا یبار دعوتش کردم رفت کلی حرف پشت سرم زد . در حالی ک من تازه عروسم همه چیزم تر و تمیز و نو بود . بعد پررو دوباره میگفت میخام ماهی یبار بیام خونه ت.

نامزد ک کرد گفت خانوادگی رفت آمد کنیم .گفتم شوهر من اهل اونطور رفت آمدا نیست رفیق باز نیست .بعد جالبه دیگه چندین ماهه بهم زنگ نزده🤣🤕

ترکیب رنگ مو خواستی تاپیک رنگ مو رو ببین و سوال کن
دقیقا من الان میخوام ریشه یابی کنم ک این مشکل برا بچه ام پیش نیاد

من ی مقدار برخاطر اون ترسی بود ک خانواده داده بودن از زیادی نزدیک شدن ب بقیه. غیرمستقیما.

ترس اعتماد کردن و خراب شدنش.

بعدها چون خودم دورو نبودم تو روابط ، نتونستم با خیلیا ارتباط بگیرم بخاطر دورویی و دروغگوییشون

parasoo1989@
2740
دقیقا من پارسال محل کار با یکی دوست شدم ب اصرار خودش .بعد همش میگفت میخام بیام خونه ت ، تا یبار دعوت ...

اره منم الان راحتم ولی اون دوران نیاز داشتم ک نداشتم و خیلی میترسم بچه ام مث من بشه هنوز البته ندارم بچه مت ب پدر مادرم نگفتم ک دوستی نداشتم

من ی مقدار برخاطر اون ترسی بود ک خانواده داده بودن از زیادی نزدیک شدن ب بقیه. غیرمستقیما. ترس اعتما ...

من دوران مدرسه از زنگ تفریح متنفر بودم از اردو چون باید آویزون ی اکیپ میشدم

اره منم الان راحتم ولی اون دوران نیاز داشتم ک نداشتم و خیلی میترسم بچه ام مث من بشه هنوز البته ندارم ...

من اخه الان چند ساله متاهلم تنها مهمونم همون دوستم بود ک از ذوقم برای اولین بار از سرویس قاشق چنگال و ظرفای چینی م استفاده  کردم

کلا من ن با خانوادم در ارتباطم ن فامیلام 

از طرف شوهرمم ک کسی رو نداره پدر مادرشن .ک طبقه پایینن گاهی مادرش میاد خونمون

من اخه الان چند ساله متاهلم تنها مهمونم همون دوستم بود ک از ذوقم برای اولین بار از سرویس قاشق چنگال ...

اشکالی نداره اگه خیلی کمبود احساس میکنی با دوستای متاهل همسرت رفت وآمد کنین

اشکالی نداره اگه خیلی کمبود احساس میکنی با دوستای متاهل همسرت رفت وآمد کنین

شوهرم یدونه دوست داره خودش سالی یکی دوبار میبینتش .برعکس بقیه زنا من میگم برو پیش دوستت برید بچرخید اما نمیره . دوستش خوبه اما خانومش نه .کلا شوهرمم اهل رفت امد  نیست