2733
2739

خیلی اذیت شدم زنگ تفریحات میرفتم دستشویی چون دوستی نداشتم ک باهاش بازی کنم یا حرف بزنم اذیت میشدم بهش فک میکنم اذیت میشم که سال آخر ب سختی تونستم دوست پیدا کنم 

الانم دوست چندانی ندارم 

تو دانشگاه رفیق صمیمی نداشتم 

دوست داشتم ولی اینکه فاب باشه نه

اونایی هم ک دارم مال قبل سال چهارمه 

هعی

برای حاجتم اگه میشه یه صلوات بفرس قربة الي الله🌸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم 

این بیت مولانا رو خیلی دوست دارم که میگه:                 دانی که چرا سّرِ جهان با تو نگویم؟                              طوطی صفتی، طاقت اسرار نداری.!                             یعنی قشنگ یه عده رو شسته گذاشته کنار :) 

چقدررر دردناک.

واقعااا متاثرم.  تنهایی خیلییی آدمو اذیت میکنه بخصوص بین اون همه بچه ها.

منم تو دارم و سخت با بقیه ارتباط میگیرمو گاهی تنهایی کشیدم.

ولی پنجم که ازمحل قبلی مون رفتیم ، تو مدرسه ومحله جدید دوست پیدا کردم، و هنوزم ۱۵ ساله با چندتا از دوستای دبیرستانم رابطه داریم ، خونه هم میریم گاهی.

من باز تا اخر دبیرستان دوست داشتم ولی به محض اینکه رفتم دانشگاه دیگه تموم شد ده ساله هیچ دوستی ندارم 

دوسه نفری هستن که شوهرامون باهم دوست ان و ماهم خونه ی هم میرفتیم اونا خودشون صدتا دوست دارن به من محل نمیدن اصلا 

2740
کلا ارتباط اجتماعیتم ضعیفه عزیزم

ن اتفاقا دوست تو فامیل زیاد دارم خیلی اجتماعی تو جمع با همه ارتباط میگیرم ولی تو مدرسه و دانشگاه نتونستم اون تغییر شهرمون ک از یه شهر کوچیک رفتیم تو شهر بزرگ ک فرهنگش با اونجایی ک ما بودیم خیلی فرق داشت منظورمه من تو شک قرار گرفتم ولی با دوستای سال قبل چهارم هنوزم در ارتباطم

چرا تو این همه سال هیچ دوستی پیدا نکردید ؟

تغییر محیط از یه شهر کوچیک ب شهر خیلی بزرگ و بچه ها و فکرشون فرق داشت من از محیط ساده رفته بودم پدر مادرم اصلا آماده نکرده بودن برا اون محیط و نمیدونستم باید چیکار کنم الان دوست دارم اتفاقا اجتماعیم ولی دوست از اون دوران ندارم و الان ک بهش فک میکنم اذیت میشم

وای ب خاطر جا ب جایی نبود ب خاطرمدل خودت بود منم همینم وی یکی دو روز وسط سال میومد خودش رو جا میکرد ...

ن وقتی میرفتیم خونه مادربزرگم همون شهر قبلیمون آنقدر با دوستام تو کوچه بازی می‌کردم ک نگو بخاطر تفاوت فرهنگ بود و پدر مادرم منو آماده نکرده بودن

من باز تا اخر دبیرستان دوست داشتم ولی به محض اینکه رفتم دانشگاه دیگه تموم شد ده ساله هیچ دوستی ندارم ...

کاملا میفهمم چی میگی

چقدررر دردناک. واقعااا متاثرم.  تنهایی خیلییی آدمو اذیت میکنه بخصوص بین اون همه بچه ها. منم ت ...

منم سال آخر دوست پیدا کردم و باهم در ارتباطیم مثلا من بلد نبودم چیکار کنم یکی از دوستام ک اون سال باهم دوس شدیم میگف من قبل شناختند میگفتم این دختر چ مغروره خودش رو میگیره

منم سال آخر دوست پیدا کردم و باهم در ارتباطیم مثلا من بلد نبودم چیکار کنم یکی از دوستام ک اون سال با ...

منم از دوران دانشگاه و مدرسه کلا هیچ دوستی ندارم . اما تو هر جمعی میرفتم ب منم میگفتن فکر  میکردیم مغرور باشی . 

ترکیب رنگ مو خواستی تاپیک رنگ مو رو ببین و سوال کن
2706