2733
2734

حرف ازدواج شد گفت من شرایط ازدواج ندارم چرا الکی بگم .گفتم تو اول چیز دیگ میگفتی .گفت نه من قولی ندادم .چرا تورو معطل خودم کنم 

دلشو زدم اینجوری گفت نه؟باورم نمیشه فکر میکنم داره امتحانم میکنه .چرا این حرفو او نزنه الان بگه

اینم بگم ما جدیدا خیلی باهم قهرو اشتی داریم من خیلی حساس شدم‌ شاید برای این دلشو زدم اره؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

محل نده دور شو ازش هر چقدرم سخت باشه غرور و شخصیت و حفظ کن کم کم محبتشو از دلت بیرون کن این یارو نمی خوادت به احتمال زیاد نذار مسخرت کنه ولش کن

یه دختر پر انرژی مغرور فروردینی🤪🤪روانشناس هستم👸👸یه پاترهد و استاروارزفن .عاشق فیلم و کتابم. Albus:Lily, after all this time? severus: Always 
خودت رو گول نزن  برا ازدواج نمیخوادت

گفت دوستت دارم فقط باتوام . اما فعلا شرایط ندارم قول نمیدم

منظورش بود تا من شوهر کنم هست؟باورم نمیشه یعنی ۱سالو نیم همه حرفاش دروغ بود؟

2740
گفت دوستت دارم فقط باتوام . اما فعلا شرایط ندارم قول نمیدم منظورش بود تا من شوهر کنم هست؟باورم نمیش ...

بگو من هرزه نیستم 

تا دیروز فکر میکردم دوسم داری و قصدت ازدواجه 

به سلامت 

بلاک کن 

اگه برای ازدواج میخواست میومد جلو یه قدمی برمیداشت  بنظرم کات کن فاصله بگیر اگه واقعا بخوادت خودش میاد خواستگاری  اگه نیومد بدون حرفاش الکی بوده 

میرسد روزی که ماهم ساز خود را میزنیم 💫                               دختر تیرماهی 🎂 پرسپولیسی ❤  رزمی کار 🏆 دانشجوی حقوق 🎓📚
بگو من هرزه نیستم  تا دیروز فکر میکردم دوسم داری و قصدت ازدواجه  به سلامت  بلاک کن ...

امیدوارم خدا جواب کارشو بده .مگه من وقتمو از سر راه آوردم. اول اینو میگفتی ن الان ک دلتو زدم 

2706