2737
2739
عنوان

خاطره زایمانم

| مشاهده متن کامل بحث + 540 بازدید | 54 پست
سلام عزیزم ممنونم انشاله برای شما هم دورانب اردا ی اسون و زایمان اسونتر رقم بخوره و بچه شاد و سالم و ...

من تبریزم

تبریز زایمان میکنین؟

جوجه سفید من تو قشنگترین هدیه امسالم بودی بقول همه تو عیدی امسال من از طرف خدایی♥️الهی قربون خنده هات برم من من همون دختر لوس خانواده..همسر لجباز و غرغرو و یکدنده..عروس پر از شیطنت و زود رنج ام که برا تو صبورترین و قوی ترین مامانم♥️الهی خدا تورو برامون حفظ کنه..دوست داشتین ممنون میشم برا پسرم صلوات بفرستین و بهم بگین منم براتون صلوات کبیره بخونم💟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم ممنونم انشاله برای شما هم دورانب اردا ی اسون و زایمان اسونتر رقم بخوره و بچه شاد و سالم و ...

به سلامتی عزیزم ان شاالله بچه شما هم تو آسایش و آرامش و سلامتی به دنیا بیاد...

من خودم شهرستانم خانوادم تهران...خانوادم اصرار دارن تهران زایمان کنم هزینه زایمان تو شهری که من هستم الان نزدیک ۲۰ هست و تهران فک کنم از ۲۰ و خورده ای شروع میشه و قیمتا هی بالاتر میشه با توجه به امکانات و مناطق مختلف تهران

منم اصالتا تبریزیم...

ولی ده تومن خوبه بنظرم 

2731
نه من عجب شیر میخوام زایمان کنم

بسلامتی

۱۰تومن که عالیه

جوجه سفید من تو قشنگترین هدیه امسالم بودی بقول همه تو عیدی امسال من از طرف خدایی♥️الهی قربون خنده هات برم من من همون دختر لوس خانواده..همسر لجباز و غرغرو و یکدنده..عروس پر از شیطنت و زود رنج ام که برا تو صبورترین و قوی ترین مامانم♥️الهی خدا تورو برامون حفظ کنه..دوست داشتین ممنون میشم برا پسرم صلوات بفرستین و بهم بگین منم براتون صلوات کبیره بخونم💟

[QUOTE=336660270]من تبریزم تبریز زایمان میکنین؟[

اره باید با دکترها حرف بزنی تبریز خیلی ها پول میگسرن و عمل میکنن البته درباره پول بیمارستان هم حرف بزنید تا اونجا دیگه پول نگیره

2738
بعدش بخیه هام تموم شد و بردنمون ریکاوری و خونواده ای که پشت در اتاق عمل شدیدااااااا استرس داشتن و نگ ...

چه خوب تونستی همون موقع شیر بدی ، معمولا مادرا خیلی اذیت میشن 

درخواست دوستی ممنوع❌ سؤالی که باید تو تمام مراحل زندگی از خودت بپرسی: «اگه الان نه، پس کِی؟» 📚🩷تَوَکُل کَردَم به خُدام و خـودم✨💕
چه خوب تونستی همون موقع شیر بدی ، معمولا مادرا خیلی اذیت میشن 

تا حدودا یک هفته با گریه شیر میدادم چه راحتی 

اون چند دقیقه اول که دوتا میک میزد چونش خسته میشد ول میکرد ولی بعدش گه گرسنش میشد مدام میک میزد همش‌گریه میکردم و با روغن چربش میکردم

به سلامتی و مبارکی باشه عزیزم 

من انشالا شهریور رایمانمه

اولین زایمانمه و حسابی استرس دارم 😀

میتونم بپرسم سزارین چند ساعت طول میکشه ؟

فقط 16 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شهریارا گو دل از ما مهربانان مشکنید🦋 ورنه قاضی در قضا نامهربانی می‌کند 
به سلامتی و مبارکی باشه عزیزم  من انشالا شهریور رایمانمه اولین زایمانمه و حسابی استرس دارم 😀 ...

ممنونم عزیزم 

انشالله بسلامتی بارتو زمین بزاری 

عه بچه منم شهریوریه

ساااعت چیههههه نیم ساعت شاید بشه 

خیلی زود تموم‌میشه

البته بخیه های من لیزری بود 

چرا گریه مگه دوتا شیاف دیکلوفناک نمیگذاشتی؟برای شکم درد گریه میکردی؟

نه شیاف استفاده میگردم بخاطر بخیه هام نه که بخیه هام زیاد اذیتم‌نکردن حدودا ۳ روز بعدش سرپا شدم 

چون شیر میدادم و سینم خیلی میسوخت

2706