2737
2734
عنوان

درمان برفک نوزاد تجربه من

67 بازدید | 9 پست

من پسرم ۱۵ روزشه برفک گرفت گل دهنش تو نت خوندم که برفک یه نوع قارچه منم چون تجربه خوب کردن قارچو داشتم با سیر امتحان کردم با اولین بار که زدم به دهنش نصف برفکا رفت بار دوم   همش رفت اینجوری که سیر و نصف میکنید فقط به اون برفکا میکشید و سریع شیر بهش بدید که طعمش اذیتش نکنه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
آخه چراسیر بهش زدی اگه چیزیش بشه چی  چه دل بزرگی داری به نوزاد که هرچیزی رو نمیزنن که

هر چی فکر کردم از چیزای دیگه راحت تر بود همین داروها چقدر درد سر داره تازه با یه بارم نمیره

2740

عزیزم یه چه حرفیه دردسر داره،باید مراقب بچه باشی حتما قبل شیر دادن سینتوبشوری .پستونک وشیر شیرشو خوب بشوری .اگه کسی تبخال یافت داره جدی بهش بگی بوس نکنه .یااصلا بغلش ندی .مادری خیلی سخته عزیزدلم بچه مثل برگه گله حتماقبل هرچیزی از دکتر مشورت بگیر خطر ناکه .معدش حساسه

هر چی فکر کردم از چیزای دیگه راحت تر بود همین داروها چقدر درد سر داره تازه با یه بارم نمیره

این دفعه مشکلی پیش نیودمد ولی دیگه‌ ازین کارا نکن تا شیش ماهگی به جز شیر یا داروهایی که دکتر میده هیچی نباید به نوزاد بدی بعد از شیش دیگه یواش یواش مزه ها و غذا های جدید به بچه میدی سیر گیاه قویه رو پوست بزاری میسوزونه خوبه برای دهان بچه مشکلی پیش نیاورده بدن بچه این سنی خیلی ظریف و حساسه سر خود هیچ کاری نکن

زن که باشی مهریه ات آب هم که باشد قاضی جیره بندی اش میکند آنچه نقد است فقط جان توست