2733
2739
عنوان

کاش موقع عصبانیت خفه شم

158 بازدید | 8 پست

واقعا نیاز دارم موقع عصبانیت یکی دکمه میوت منو بزنه 

خدایا شنیدم نیمه شبها صدای بنده ها تو می شنوی ما رو منقرض کردی یه وقت خدای نکرده خاستی آدم جدید بیاری لطف کن این آپشن براشون بزار چند تا آپشن دیگه هم هست متعاقبا اعلام میکنم مرسی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ی دستبند یا کش تو دستت باشه هر وقت خواستی حرف بدی بزنی اون و بکش بخوره ب دستت ب طوری ک دردت بیاد&nbs ...

ببین من خیلی روش ها رو امتحان کردم واقعا هوش هیجانی در من زیر صفر 

کنترل خشم منفی هزار 

خاک توسرم با مامانم دعوام شد 

وقتی عصبانی هستی تغییرپوزیشن بده .خوابیدی بشین.نشستی بایست.ایستادی راه برو یابشین.اب سردبخور ازاون م ...

ببین یه دونه دوش گرفتن رو من جواب میده که الان سرما خوردم میرم زیر دوش آروم هستم ولی بعدش یه ساعت می گذاره باید خودم خالی کنم 

آخ منم کاش دهنمو ببندم 

آدم‌های‌موقتی‌همیشه‌درس‌های‌دائمی‌بهت‌میدن...🤍                    .              .              .              ‌.              .             .            🏋🏻‍♀️🏊🏻‍♀️🏇🏻🚵👩‍👧👩🏻‍❤️‍💋‍👨🏻🌱🐈‍⬛☕️🎶🧘🏻‍♀️🍕🛒🫶🏻                                                                     
2738