2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من شب کنکورم تا ۱۲ خوندم دیگه نخوندم  برو بخواب

خوابم نمیبره از استرس و در ضمن هنوز تورق بعضی از کتابام مونده 

دختری از جنس رویا 🤍🌿 آقایون درخواست دوستی به هیچ وجه ندین قبول نمی کنم .. یک عدد دختر چادری هستم 🙂❤ عاشق تدریس و معلمی ، عاشق کتاب های تخیلی و عاشق طلق زیر یه عالمه روسری رنگی رنگی 😍🤍💛
ن منظورم کدوم درس روانی فلسفه ای  یا کلا داری همشو سریع مرور می‌کنی

مرور همشون 

دختری از جنس رویا 🤍🌿 آقایون درخواست دوستی به هیچ وجه ندین قبول نمی کنم .. یک عدد دختر چادری هستم 🙂❤ عاشق تدریس و معلمی ، عاشق کتاب های تخیلی و عاشق طلق زیر یه عالمه روسری رنگی رنگی 😍🤍💛
2728

من بیچاره شدم الان دیدم ب جای کنکور هنر ریاضی نوشتن منو چ غلطی کنم ت رو قرآن دارم رد میدم دیگه مگه میشه اصن من گفتم هنرررر اصن بنظرتون فردا برم ریاضی کنکور بدم هیچی نیمفهمم ز ریاضی شیمی

تاحالا شده یکیو انقد دوست داشته باشی که بابت اسیب هایی که بهت زده درکش کنی...؟
2740
روان .یکم اقتصاد .فلسفه ۱و۲هم یکم بلدم و جامعه 

منم ۶۰ درصد روانشناسی و نصف اقتصاد رو خوندم فلسفه ها رو هم کم و بیش بلدم بیشتر تمرکزم رو منطقه ولی جامعه رو کامل خوندم بقیه درسا هم نسبتا بلدم ولی در کل آمادگی آنچنان زیادی ندارم متاسفانه 

منم ۶۰ درصد روانشناسی و نصف اقتصاد رو خوندم فلسفه ها رو هم کم و بیش بلدم بیشتر تمرکزم رو منطقه ولی ج ...

منم همینطور آمادگی ندارم آره جامعه منم حدودا کامل خوندم 

دیگه هرچی پیش آید 

بنظرم الان ولش کن ک ریلکس شی ولی اگه اینجوری احساس بهتری داری بخون

2706