2737
2734

قراره بره اقلیم کردستان 

مگه میشه؟  چرا امکانش نیس؟ 

ای خدااااا

بعضیا گفتن باید بره صرافی خب چرا اا

نیازی نباشد ما را به هیچ احدوالناسی جز اللّٰـه...  به‌قِضاوت‌کنندگان‌بگویید‌،اندکی‌صَبرحوادث‌ِروزگار‌می‌چرخد.!:)❤️‍🔥🌾... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اقلیم کوردستان بانک ندارن ب همین سادگی

بانو_کورد سابقم. ۱۸ بار تعلیق ناجوانمردانه                    من روله ی کوردستانم                                                                                                                                                                                 
می تونه از طریق صرلفی واریز کنه

خب صرافی نره 

نیازی نباشد ما را به هیچ احدوالناسی جز اللّٰـه...  به‌قِضاوت‌کنندگان‌بگویید‌،اندکی‌صَبرحوادث‌ِروزگار‌می‌چرخد.!:)❤️‍🔥🌾... 
اقلیم کوردستان بانک ندارن ب همین سادگی

چرا ندارن

2740
چرا ندارن

چون کلا قبول ندارن و پولاشونو میبرن صرافی دلار میکنن

یا زمین و خونه میخرن

یا طلا

بانو_کورد سابقم. ۱۸ بار تعلیق ناجوانمردانه                    من روله ی کوردستانم                                                                                                                                                                                 
چون کلا قبول ندارن و پولاشونو میبرن صرافی دلار میکنن یا زمین و خونه میخرن یا طلا

ای بابا😕

گفتی عراق الان میگی نه بلاخره کجا

وقتی میگم عراق فک میکنن بغداد و کربلا و جاهای عرب نشین 

گفتم اقلیم کردستان ک راحتتر بفهمن 

2706