2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه ربطی به شکم پهلو داره؟😂

من خیلی حساس شوم روی وزن خواهرم اخه گناه داره سنش کمه ازالا بخواد انقدرپرخوری کنه وچاق باشه تمام موقعیت های خوبشوازدست میده خودش توبیمارستان کارمیکنه وپرستاره ومیبینه ادمهای پولدار باشغلهای خوب فقط دتبال دخترهای خشکل وخوشتیپ وخوش اندام هستن یک خواستگار خوب توی کل عمرش داره که اونم خونش ازشهرمادوره ومعلمه

2731
ولی اکثرادنبال دخترپلنگ و خوش اندام هستن توی بیمارستان خواهرمیناهمشون اینطوره زناشون وبه دخترزشت وبد ...

چاق خوبه اما زشت رو باید با عمل دزست کرد دیگ . خود ما زنا هم ب زنای خوشگل بیشتر نگا میکنیم دیگ . ولی ملاک خوشبختی اینا نی مردا هم بعدن میفمن

چاق خوبه اما زشت رو باید با عمل دزست کرد دیگ . خود ما زنا هم ب زنای خوشگل بیشتر نگا میکنیم دیگ . ولی ...

خواهرمن زیباست اما چاق وبدهیکل باعث شده زیباییش ازبین بره اندام بدش

2738
نه ماهممون لاغریم فقط خودش ومادرم چاق هستن اونم چون پرخورهستن وشکلات وشیرینی زیادمیخورن

خب پس دلسوزانه کمکش کنید که رژیم بگیره

گناه داره 

البته من خودن عاشق تپلا هستم اکثرشون خیلی خوشگل و گوگولیه چهرشون 

ولی خب بنده خداها خیلی اذیت میشن از هر لحاظ 

چند کیلو هست خواهر شما؟ وقدش؟

خب پس دلسوزانه کمکش کنید که رژیم بگیره گناه داره  البته من خودن عاشق تپلا هستم اکثرشون خیلی خ ...

خیلی چاق بودبزوربردمش ورزش کردورژیم گرفت ورحال حاظر ۱۶۰ قدشه ووزنش ۶۸ هست وهمچنان بدهیکل هست همه چاقیش توشکمدوپهلوهاشه 

چون دکتر اطرافمون زیاد داریم بهت میگم دکترا پرستارا رو به این راحتی نمی گیرن، شاید ناراحت بشید ولی خیلی از دکترایی که پرستار گرفتن به خاطر ترس از آبروریزی بوده،بعضی پرستارا تو بیمارستان آویزون دکترا میشن و با هزار تا ترفند خودشونو قالب می کنن، مگر طرف خودش واقعا تاپ باشه

چون دکتر اطرافمون زیاد داریم بهت میگم دکترا پرستارا رو به این راحتی نمی گیرن، شاید ناراحت بشید ولی خ ...

اره حق باشماست کم پیش میاد دکترمرستاربگیره اماخب امیددارم همشونم اینطورنیستن هست دکتری که براش تحصیلات وشغل خانم ملاک نباشه

2706