2733
2734

مثلا شوهرش دکتربوده باشه ویایک فردخیلی پولدار ویا شغلهای خوب دیگه داشتیددورورتون؟

نه شاید ازدواج معمولی بکنه ولی دیگه زن دکتر نمیشه

از سال ۹۶عضوم اما برای بار دهم با دهمین شماره تعلیق شدم چون حرف دلمو گفتم و به مزاج نینی سایت خوش نیومد(به کسی هم توهین نکردم)😂این دفعه سعی‌میکنم جلو خودمو بگیرم🙊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اره

شکم ک هیچی طرف سه بار طلاق گرفته یه دختر داره بشدت‌چاقه با ده سال جوون تر ازخودش ازدواج کرده پسره بشدت پولداره

ای خدایی که آهن را بر داوود نرم کردی ، قلب او را نیز بر من نرم گردان

من‌خودم یه دفعه ای شکم پهلوزدم نامزدم ولمم نگردالانم شوهرمه هیچم اخلاقش فرق نکردکسی گ برای این چیزابخوادآدماهمون بهترنباشه خودم حساس شدم بهش گفتم گفت نموندم ب پات ک بایه شکم وپهلوترکت کنم 

نخواستین بشه دیدین شد   
عقل ندارین جدی  این چ سوالیه  مگ ب شکم پهلوعه  خودت و دوست داشته باش  قدم او ...

ای باباچراتوهین میکنی خوبه منم بهت بگم خودت عقل نداری ومغزت پوکه جدی خوشتون توهین بشه بهتون من این روبرای خواهرم میپرسم جون نگران ایندش هستم😳

2740

وا معلومه اتفاقا این معیار ها برای پسر های درست و حسابی و با شخصیت و تحصیل کرده نیست مال آدم های درپیته

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
وا معلومه اتفاقا این معیار ها برای پسر های درست و حسابی و با شخصیت و تحصیل کرده نیست مال آدم های درپ ...

خواهرمن پرستاره ممکنه یه فرد پولدار یا دکتر عاشقش بشه خیلی چاق هست 🥺

2706