2733
2734

2سال باهمیم . همکارم بود. چت و تماس داشتیم. میدونست خونوادم سختگیرن. روزای اول داداشم بام بحث کرد و شماره پسرو دزدکی برداشت و بش پیام دادحق نداری که مزاحم این دختربشی و شلوغش کرد.

چندروز پیش پسره بم گفت یه چیزی بگم شاخ درمیاری، بابات زنگ زد و گفت شما با دخترم ارتباطی داری؟ اگه آره نیتت خیره اینم آدرس با خانواده بیا. من استرس گرفتم و قلبم بشدت درد گرفت گفتم بگو بخدا بگو جون من، اون قسم خورد جون منو و گفت بخدا. ازش شماره بابامو خواستم یه شماره داد که ناشناسه ولی خب بابام سیمکارت عوض میکنه از طرفی حس میکنم کار داداشمه بعد از استرس زیاد و التماس مکرر، گفت دروغه و چالش بود. بعد گفت قضیه مال پارساله هرچی ام التماسش کردم نگفت چیزی

کلا دروغه از بیخ

خواهش می‌کنم برای پدربزرگم دعا کنید. دیابت زده به چشمش شبکیه‌ش پاره شده. همه جوابش کردن. ۶ خرداد دارم می‌برمش شیراز پیش بهترین فلوشیپ شبکیه. التماستون می‌کنم یه صلوات بفرستید که دکتر بگه با عمل درست میشه. بگید تا منم براتون صلوات بفرستم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740
2706