2733
2739
عنوان

مرد زن داری که بهم شماره داد

| مشاهده متن کامل بحث + 1756 بازدید | 90 پست

منم دیروز رفتم نونوایی رفتنی آقاهه پیش ماشینش دم درشون وایساده بود نگام کرد،برگشتنی هم هنوز بود ردکه شدم گفت اووووففففف لامصب،باخودم گفتم برم به زنش بگم دوباره گفتم لعنت بر شیطون بذار برم واسه خودم دردسر درست نکنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کامنت یه کاربر خیلی جالبه اینجا بخونش     نوشته نباید بهش میگفتی...

استارتر من میدونم اون ماربر منظورش چیه.سو تفاهم شده بینتون.ایشون خودش رو جای اون فرض کرده و به لچه کوچیک اون خانواده فکر میکنه.به بلبشویی که الان تو زندگی چند خانواده افتاده و از پدر و مادرا تا خواهر و براداشون همه حالشون بده...یک احمقی مثل اون مرد چنین بلایی به سر این همه ادم اورده ، اکثر مواقع خانمها نمیتونن با بچه طلاق بگیرن و چاره ای جز ساختن ندارن.مطمئنا خودشون هم میدونن چخبره ، پس داغ دلشون تازه نشه بهتره.سخت نگیرین هر دوتون.هیچکدوم از شما دو نفر یا بقیه خانمهای اینجا خوشحال نیست از این اتفاقا

علامه طباطبایی : ابد در پیش داریم،،،،،برای زندگی دیگران فرشته باشیم😇 نه شیطان😈 ، در پس هر مشورت و نظر ما پشت گوشی ها و در فضای مجازی یک انسان سرشار از احساس نشسته و یک زندگی واقعی داره که با یک جمله یا حتی یک کلمه ما ممکنه تصمیم مهمی بگیره ، سبب از هم پاشیده شدن یک زندگی 💣، از بین رفتن عشق یک زوج 💔، ساختن روزهای تلخ بچه های یک خانواده آسیب دیده 😭 نباشیم.ما نظری میدیم و رد میشیم و به زندگی خودمون میپردازیم یک انسان میمونه و تجزیه و تحلیل حرفهای ما....اشک ها ، شب بیداری ها و تصمیمات مهم.خداوندا مرا آن ده که آن به💫 
تا آخر عمرش تنها بخوابه تنها غذا بخوره تنها زندگی کنه  تنها مسافرت بره  تو خونش نخنده&nb ...

انجام دادن این کارا به تنهایی بهتر از آنجامشون با اون مردکه 

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
2731
چرا همه پیله کردن به حال زنه؟؟؟  زنش که اول و آخرش میفهمید شوهرش چه آدمیه بالاخره باش زندگی می ...

متاسفانه مرد مریض بازم ادامه میده

علامه طباطبایی : ابد در پیش داریم،،،،،برای زندگی دیگران فرشته باشیم😇 نه شیطان😈 ، در پس هر مشورت و نظر ما پشت گوشی ها و در فضای مجازی یک انسان سرشار از احساس نشسته و یک زندگی واقعی داره که با یک جمله یا حتی یک کلمه ما ممکنه تصمیم مهمی بگیره ، سبب از هم پاشیده شدن یک زندگی 💣، از بین رفتن عشق یک زوج 💔، ساختن روزهای تلخ بچه های یک خانواده آسیب دیده 😭 نباشیم.ما نظری میدیم و رد میشیم و به زندگی خودمون میپردازیم یک انسان میمونه و تجزیه و تحلیل حرفهای ما....اشک ها ، شب بیداری ها و تصمیمات مهم.خداوندا مرا آن ده که آن به💫 

واااااقعا درک نمیکنم طرف نوشته نباید میگفتی!!!! متاسفم برای طرز فکرش!

همین که باعث شد آبروی مرده بره شاید یه درصد بترسه دیگه نکنه! 

شجاعت میخواد جلوی این جماعت مریض ایستادن 

یه بار تو خیابون یه پسر حرف زشت بهم زد برگشتم‌تو‌صورتش بلند سرش داد زدم همه برگشتن نگاه کردن ولی حس خجالت و شرم تو چشماش تو اون جمعیت دلمو خنک کرد ! شاید دیگه بترسه و این حرفا‌رو تو خیابون به دختر دیگه ای نزنه!

بیشه ها اگر تاریکند،آسمان هنوز آبیست🌱
کامنت یه کاربر خیلی جالبه اینجا بخونش     نوشته نباید بهش میگفتی...

دیدم 

باید بگم من امشب تو تاپیکت ی اختلال جدید کشف کردم😐 

نمیدونستم این مدلش هم هست  

بهم بگو حکمش چیه اون ی نفر که خوشبینیمو به همه کشت؟ مگه میشه !؟ دیگه مگه میشه باز اون آدم همیشه شد!!؟💔
2740
برعکس  من شوهرمو پیش زنا و دخترای خیابونی خراب نمیکنم  میگم شوهر من شماره داد تو هرزه نبا ...

تو نمیتونی یقه تک تک هرزه های شهرو بگیری که به شوهرت پا ندن 

بجاش جلوی تنبون اون شوهرو میتونی بگیری 

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
ایشون یه ادم بیشخصیتن که به من بی احترامی کردن اما من جوابشو ندادم

الان دیدم.متاسفم ایشون هم اشتباه کرده

2706