2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دقیق نمیدونم بهش میگن چی ولی شاید آب میان بافتی گوشت تکون میخوره سعی کن اروم سرتو بزاری رو بالشت شوهرم این حالت سرگیجه رو وقتی داره ک سریع بلند میشه دکترم بهش گفت اروم بلند شو 

عفونت گوش معمولا علائمش دردو خروج چرکه

2728
شمام اینجوری بودی،؟ اخه یکی میگه باید بری مغز و اعصاب،یکی نیگه دکتر قلب،شما میگی گوش و حلق و بینی&nb ...

نه عزیزم به قلب که اصلا ربطی نداره ولی چون گوش میانی هست بهتره بری دکتر گوش

دقیق نمیدونم بهش میگن چی ولی شاید آب میان بافتی گوشت تکون میخوره سعی کن اروم سرتو بزاری رو بالشت شوه ...

تده روز پیش خوب بودم اصلا مشکلی نداشتم تازه اینجوری شدم نگرانم 

خدایا شکرت

منم مثل شما بودم حدود۲۰روز اینا طول کشید تا خوب بشم

خدایاماراآن ده که آن به،ومگذارمارابه که ومه!!!🌺به فرموده حضرت آقا:دربیت المقدس نماز خواهیم خواند.ان شالله به زودی🌺🤲

عفونت گوش خیلیییی بده اصلا قابل تحمل نیست 

سردرد وحشتناکی داره اصلا نمیتونی هیچ کاری بکنی کافیه سرتو تکون بدی یا بخوای جابجا بشی وحشتناکی 

من سالی یکی دوبار اینجوری میشم میرم دکتر برام آمپول می‌نویسه 

2740
تده روز پیش خوب بودم اصلا مشکلی نداشتم تازه اینجوری شدم نگرانم 

اینو امتحان کن ک اروم سرتو بزاری رو بالشت اگ دیدی جواب نمیده حتما به متخصص گوش و حلق و بینی مراجعه کن معاینه میکنه دارو میده خوب میشی نگران نباش عزیزم جیزی نیست

خودبخود خوب شد یا دارو خوردی؟

من اولش سرما خوردم،گوشم شروع کرد به درد کردن،بعد گوشم وز وز میکرد سوت می‌کشید  صداها رو دو بار میشنیدم،زنگ میزد،شنواییش کم شد ،کیپ کیپ شد چون نمی شنیدم تعادلم به هم میخورد سرگیجه می‌گرفتم 

سه بار دکتر رفتم میگفتن عفونت اینا نداره،داروی خاصی نمیدادن،فقط مسکن میدادن و قطره که اصلا تاثیری نداشت

تا۲۰ روز۳۰روز اینا گذشت خود به خود خوب شدم

خدایاماراآن ده که آن به،ومگذارمارابه که ومه!!!🌺به فرموده حضرت آقا:دربیت المقدس نماز خواهیم خواند.ان شالله به زودی🌺🤲