2737
2734
عنوان

میگم ببینید من آدم بدی هستم؟

218 بازدید | 21 پست

من واقعا آدم بدی هستم؟؟؟

اینکه نمیخوام دست رد به سینه ی کسی که ازم کمک میخواد کنم !!

دلم میخواد اگه اطلاعاتی دارم در اختیار دیگران بزارم اونم استفاده کن

پسسسسسس چرا انقد بهم بدی میکنن 

چرا حرف درمیان تهمت و فحش میدن

یکی بگه گناه من چیه وگرنه دیوونه میشم

به خاطر خودتون به خودتون اهمیت بدید ♥️باهم مهربان باشید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
چیشده خانمی دقیقا؟ 

من به هرکس کمک میکنم وسطاش خودم سوالی که درگیرم کرده رو می‌پرسم حالا  سوال درست حسابی هم هست ولی همون میشه برام داستان شاید جلوم نگه میرن میگن این دختر خیلی حرف میزن فکر کن دوساعت به یارو کمک کنی اجازه بگیری. برای یه سوال بعداینکپری دستت صفحه بزارن همیشه همین بوده آخه چرا یعنی من باید همیشه خودم دنبال سوالات برم جرم؟

اگه خوبی در حق کسی میکنی بگو درراه خدا کردم وانتظاری از طرف نداشته باش بزار طرفت خدا باشه 

انتظار ندارم ولی حرف درمیارن نمی‌دونم چرا من میشم آدم بد قصه

خوبی ک از حد بگذرد نادان خیال بد کند خوبی از ی جا ب بعد گناه حساب میشه عزیزم همه چی تعادلش خوبه

یعنی چی گناه حساب میشه

من به هرکس کمک میکنم وسطاش خودم سوالی که درگیرم کرده رو می‌پرسم حالا  سوال درست حسابی هم هست ول ...

عزیزجان سوالت خصوصی بوده؟ شایددوست نداشته؟ اماخب نبایدپشت سرتون حرف بزنه بایدبگه نمیخوام جواب بدم

خودتو دوس نداری و برای خودت ارزش قائل نیستی 

دوست دارم ولی دلم میخواست اون آدم بهم راهنمایی کن حتی قبلش اجازه می‌گرفتم میگفتم راهنماییم میکنی اجازه دارم یانه می‌گفت این چه حرفیه صد درصد 

2706