2733
2734
عنوان

خانما بیایید راهنماییم کنید

50 بازدید | 8 پست

من ی آقایی بهم پیشنهاد داده برای ازدواج پرس و جو کرده بود اینا بالاخره پیام داد بار اول قبولش نکردم که باهاشون صحبت کنم ولی بار دوم که پیشنهاد دادن آشنا شین قبول کردم اونم فقط چند تا سوال جدی می‌پرسه درمورد ازدواج اینا یعنی قصدش جدیه ؟! خودمم موندم زوری فوقش نیم ساعت پیام میده یعنی هدفش چیه

بگو باید تحقیق کنی و اگر قصدت جدیه با خانواده بیا

کرده بعدش اومد پیشنهاد داد اونم درمورد علایق و انتظارات حرف میزنه همش سوال جوابم می‌کنه من یبار جدا شدم بهش هم گفتم می‌گفت پرس و جو کرده بودم میگفتن متاهلی چرا پیجت چیزی نمیزاری گفتم من جدا شدم و این حرفا بعدش روزی فقط درحد نیم ساعت صحبت میکنیم خدا می‌دونه قصدش چیه هرچی باشه نباید بزارم سو استفاده کنه شهرمون کوچیکه ایشون رو هم همه میشناسن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کرده بعدش اومد پیشنهاد داد اونم درمورد علایق و انتظارات حرف میزنه همش سوال جوابم می‌کنه من یبار جدا ...

بگو اگر قصد جدی داری باید از راه درست بیای جلو بگو بیا چند جلسه خواستگاری همو از نزدیک ببینیم حرف بزنیم اگر خوشمون اومد که هیچی اگر نیومد هم کش ندیم معنی نداره با پیام بعدشم مگه باید اون خوشش بیاد فقط؟

2728
بگو اگر قصد جدی داری باید از راه درست بیای جلو بگو بیا چند جلسه خواستگاری همو از نزدیک ببینیم حرف بز ...

دقیقا الان بد نیست بعد چند روزبخام بهش بگم مثلا سوالایی که باید میپرسیدی رو پرسیدی دیگه حرف نزنیم فلان؟!

دقیقا الان بد نیست بعد چند روزبخام بهش بگم مثلا سوالایی که باید میپرسیدی رو پرسیدی دیگه حرف نزنیم فل ...

نه اینجور نگو بگو که من هم سوالاتی دارم که ترجیح میدم تو جلسه خواستگاری بپرسم و اگر قصد اشنایی بیشتر دارید بهتر رسمی اقدام کنید من خانواده دار هستم و نمیخوام خدایی نکرده برا شما یا بقیه سو تفاهم بشه جوری بگو که بفهمه تو از اوناش نیستی و اگر میخوادت باید بیاد جلو یا کلا میره بعد این حرف که یعنی از اولم قصدش چیز دیگه بوده یا هم میاد جلو 

2738