2733
2739
عنوان

حقوق ماهی ۱۵تقریبا برای دونفر و بچه شیرخوار چطوره 🤔؟ کمه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 402 بازدید | 42 پست

تهران نیستم من خانمها یزدم

🫣جدید نیستم رمز عبور فراموش شده....   یه مامان کوچولو ۱۹ساله...که عاشق اسم دیاکو بود روی پسرش بزاره اما قوم الضالمین شوهر نزاشتن...😕 میشه برای صاحب خانه شدن همه جوان ها هم‌چنین من دعا کنید ؟ ممنونم مهربونا😇🥺♥️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مدیریت کن  خلاق باش

چجوری

اگه بلدی یادم بده چقدر بردارم برای پس انداز

آخه همه چی گرونه گوشت مونم اخراشع 

شیر خشک دیر به دیر میدم

پوشک دیر به دیر عوض میکنم

همیشه غذا گوشتی نیست 

دیگه چیکار کمم؟ هیچی هم که نمیخرم

🫣جدید نیستم رمز عبور فراموش شده....   یه مامان کوچولو ۱۹ساله...که عاشق اسم دیاکو بود روی پسرش بزاره اما قوم الضالمین شوهر نزاشتن...😕 میشه برای صاحب خانه شدن همه جوان ها هم‌چنین من دعا کنید ؟ ممنونم مهربونا😇🥺♥️
2742
ایشالا نی نی تون بزرگ تر شد شماهم کمکش میکنی و روز بروز ایشالا بیشتر شه روزیتون .

ایشالا

بدیش اینه برای زن توی جامعه اصلا کار مناسب نیست

یا حقوق کمه ما حتی ماشینم نداریم بتونم مسیر سرکار بزم یا سرویس مدرسه حداقل بردارم 

ما دو تومن هم پیش بدی باید ۳۰‌اجاره بدی تو تهران  اگر واقعا جای خوبی

وا این رقم های فضایی رو از کجا اوردی؟؟؟ اگر تهران نیستی دیوارتو تهران کن و نگاه کن ، ما نیرو هوایی هستیم

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
ایشالا بدیش اینه برای زن توی جامعه اصلا کار مناسب نیست یا حقوق کمه ما حتی ماشینم نداریم بتونم مسیر ...

اره متاسفانه

یکم پس انداز کن انلاین شاپ بزن یا کار تایپ و ادمینی و اگه رشته ی مرتبط با درس و کنکور داری پیج زدن و ...

خیلی سخت شده زندگی

چجوری اگه بلدی یادم بده چقدر بردارم برای پس انداز آخه همه چی گرونه گوشت مونم اخراشع  شیر خشک ...

ببین نمیدونم من جات نیستم 

۹ ساله ازدواج کردم شوهرم  نمیزاره بچه بیاریم 

ولی اگر جای تو بودم از مواد غذاییم به درستی استفاده می‌کردم 

نمیذاشتم خراب بشه کپک بزنه تو یخچال 

حتی شاید بچمون کهنه میکردم 

مدام عسل و لیمو میخوردم که از بیماری ها پیشگیری بشه 

میوه هارو کم کم میگرفتم تموم نشه 

مثلا تابستون میشد لواشک و رانی و مربا و شربت رو خودم درست میکردم که پول به مغازه ندم 

اصلا رستوران نمی‌رفتم 

اگر دلم میخواست برم بیرون غذارو تو خونه آماده میکردم 

چون بچه ندارم نمیتونم خوب راهنماییت کنم 

الان در همین حد تو ذهنمه 

ولی خب سنت خیلی کمه 

سفت و سخت پیشگیری کن خدایی نکرده دومی نیاد

2738
وا این رقم های فضایی رو از کجا اوردی؟؟؟ اگر تهران نیستی دیوارتو تهران کن و نگاه کن ، ما نیرو هوایی ه ...

منطقه ۱۳ جای خوب نيست عزیزم معمولی رو به پایینه 

من فک کردم منطقه ۱ و ۲ هستی

منطقه ۱۳ جای خوب نيست عزیزم معمولی رو به پایینه  من فک کردم منطقه ۱ و ۲ هستی

پس شما اصلا تهرانو نمی‌شناسی ، نیروهوایی جز. جاهای خوب رو به بالا تهرانه ، تهران مناطقش عددی نیست الان ۷ از ۱۳ و ۱۴ ارزون تر و پایین تره

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 

سلام شما حس ششمی هستین؟

میشه حس علیرضا رو بهم بگید

از هرکسی که این امضا رو میخونه یه خواهش دارم>>>>>>میشه به خدا بگی صلاحشو بزار تو آرزو هاش این دختر از بس سختی کشید و نرسید و همه گفتن صلاحته خسته اس .....خدا با این کاربر قهره شما ازش بخواید شاید شد//غم دارم غمم سنگینه