2737
2734
عنوان

خیانت همسرم/گرفتن اعتماد به نفسم

598 بازدید | 28 پست

زنایی که شوهرم باهاشون بود از هر نظر از من بهترن چه موقعیت اجتماعی چه شکل و قیافه چه حرف زدن و ناز و عشوه و لوندی و الان که شوهرم میگه توبه کردم و دست از اینکار برداشتم من اعتماد به نفسی ندارم و همش خودمو مقایسه میکنم دوست ندارم نگاهم کنه چون یکی از این زنا که باهاش بود واقعا زیباست و لوند و میگم اونجور که به اون نگاا میکرد حق داشت یه مدت به من نگاه نمیکرد و من میگفتم چرا تو چشام نگاه نمیکنی ولی الان دوست ندارم نگاهم کنه

شوهرم غرور نداره در مواجهه با زنا

خیلی به فکر همست و میخواد مشکلات همه رو حل کنه

با من حرف نمیزنه ولی میخواد باهمه حرف بزنه

آقایون درخواست ندین🤫تو با قلب ویرانه من چه کردی؟💔 نابودم کردی دیگه هیچی خوشحالم نمیکنه تو ب بچت هم خیانت کردی چون یه مادر شاد و خوشحال و با روحیه رو ازش گرفتی و یه مادر افسرده با حال بد بهش دادی....ازت نمیگذرم از همه زنای متاهلی که میدونستن زن داره ولی  بازم باهاش بودن و خام حرفای قشنگش شدن ...توروخدا برای حال دل خرابم دعا کنید😔

خدا لعنتش کنه 

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم شوهرت بهت خیانت کرده 

تو با رفتارت باید اعتماد بنفس اونو خورد کنی نه خودتو 

تو زن خوب و پاکی هستی.خودتی نه مثل اون زنای هرز 

به خودت افتخار کن 

شوهرت نباید به چشات نگاه کنه نه تو 

مانا هستم 
شوهرت از لحاظ قیافه و هیکل خیلی قشنگه؟

معمولیه ولی از لحاظ مهر محبت عاطفه خیلییییی سروزبون داره با زنای خرابی ک باهاشون بود حرف زدم گفتم چرا با اینکه میدونستی متاهله باهاش بودی گفتن خیلی مهربونه دلسوزه ...میدونی اینقدر قشنگ باهاشون حرف میزد

آقایون درخواست ندین🤫تو با قلب ویرانه من چه کردی؟💔 نابودم کردی دیگه هیچی خوشحالم نمیکنه تو ب بچت هم خیانت کردی چون یه مادر شاد و خوشحال و با روحیه رو ازش گرفتی و یه مادر افسرده با حال بد بهش دادی....ازت نمیگذرم از همه زنای متاهلی که میدونستن زن داره ولی  بازم باهاش بودن و خام حرفای قشنگش شدن ...توروخدا برای حال دل خرابم دعا کنید😔
2740

باز تو میگی زیبا بودن....

دوست من بی نهایت زیباست شوهرش با کارگرش که ۱۰۰ پله پایینتر بود خیانت کرد!

شما دیگه نمی تونی شوهرت ببخشی این بده

علما و منتقدین نی نی سایتی 😏، من نظرات شخصیم برای تاپیک کاربرها مینویسم مخالفین ریپ نزنید با تچچچکر
واعی هم دردیم هم دریم اعتماد به نفس ادم بد نابود میشه تا عمر داره خودشو مقایسه میکنه:))

دیگه حالمون خوب نمیشه قبول داری اینو؟ انگار ادم قبل خیانت با اینی ک هستیم کاملااا متفاوته

2706