2733
2739
عنوان

روغن باسن مرغ برای رشد ابرو خوبه

123 بازدید | 17 پست

یه بنده خدایی مرغ تمیز میکرد میگفت روغنشو بگیربزن به ابروت هورمونی هست پرپشت میشه امتحان کردین ؟

چجوری روغنشو بگیریم 

برای اثبات هرچیز زمان کارآمدتر از زبان است.

من یه زمانی قرص ال دی له میکردم یکم اب میزدم بهش رو ابروم میذاشتم هورمونی بود رشد کرد 

کاش همه چیز به وقتش یرات اتفاق بیافته،همون موقع ک ذوقشو داری!وگرنه گذر زمان همه چیزو برات بی رنگ میکنه.خدایا کمک کن تا وقتی ذوقشو داریم به آرزوهامون برسیم 🩷🌱🤌

فکر کنم میریزی تو تابه مثل دنبه آب میشه  میزنن به ابرو . نمیدونم بازم

خستم از زندگی, از بی پولی, از غصه خوردن, از دلشوره, از بیماری .دلم یه تن سالم میخواد یه لب خندون میخواد یه خونه ی خوشگل و یه زندگی  پر از ارامش میخواد طوریکه از خوشحالی زیاد گریم بگیره و بگم همه مشکلات بلخره تموم شد بلخره سختی ها تموم شدن بلخره منم حق زندگی و خوشحال بودن و ارامش و سلامتی رو درکنار خانوادم دارم.🤸 چیمیشد الان کنار شوهرم تو ماشین نشسته بودم و باهم میگفتیم و میخندیدیم و تو  راه مسافرت میبودیم .🚶🏼‍♀️ خدایا هر وقت تلاش کردم هر وقت ذوق کردم هر وقت خوشحال شدم تهش زد حال زدی بهم حواست باشه ها.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من یه زمانی قرص ال دی له میکردم یکم اب میزدم بهش رو ابروم میذاشتم هورمونی بود رشد کرد 

خوب یعنی اونقد خوب بود که فرقشو فهمیدی 

2731

ببخشیدا بوی خیلیییییی کثیفی میده من روغنشو گرفتم زدم نه تنها اثر نکرد بلکه ابروهامم ریخت

ببین من ۱۵ ساله دنبال پرپشت کردن ابروهامم خیالت راحت هیچی پرپشتش نمیکنه فقط میتونی با تقویت اون تار ابروهای ریخته شده رو برگردونی همین

فقط 33 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر کورد...صد بار تعلیق شده نینی یار جون بیخیال من شو از من بی آزارتر تو دنیا فقط خودمم و بس  
ببخشیدا بوی خیلیییییی کثیفی میده من روغنشو گرفتم زدم نه تنها اثر نکرد بلکه ابروهامم ریخت ببین من ۱۵ ...

چه تقویتی لااقل نریزه

چه تقویتی لااقل نریزه

فقط ترکیب بادام تلخ نارگیل و فندق 

وسلام ب

قیه همش چرتن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر کورد...صد بار تعلیق شده نینی یار جون بیخیال من شو از من بی آزارتر تو دنیا فقط خودمم و بس  
فکر کنم میریزی تو تابه مثل دنبه آب میشه  میزنن به ابرو . نمیدونم بازم

دوتا دونه باسن دارم نمیدونم همچین کاری رو کنم یانه

2740
خوب یعنی اونقد خوب بود که فرقشو فهمیدی 

اره من الانم ابروهام پهنه قبلا انقدر نبود

کاش همه چیز به وقتش یرات اتفاق بیافته،همون موقع ک ذوقشو داری!وگرنه گذر زمان همه چیزو برات بی رنگ میکنه.خدایا کمک کن تا وقتی ذوقشو داریم به آرزوهامون برسیم 🩷🌱🤌
پرپشت کننده لبرو سریتاچی اونم خیلی شنیدم

اونم استفاده کردم اونم چرته 

ماینوکسیذیل

بلافارول

کرچک

روغن دنبه مرغ

و....هرچی ذهنت بیاد زدم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اونم استفاده کردم اونم چرته  ماینوکسیذیل بلافارول کرچک روغن دنبه مرغ و....هرچی ذهنت بیاد ز ...

من  دنباله ابروم باریکه ونازک شده اینجورنبود اصلا

من  دنباله ابروم باریکه ونازک شده اینجورنبود اصلا

پس میخوای ابروهای ریخته شده ات برگرده همون ترکیبو بزن همش تو عرض یکی دوهفته درمیاد 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706